"Бізнес-право"

Згідно з принципом Лоуренса Пітера в будь-якій ієрархії кожна людина рано чи пізно досягає свого рівня некомпетентності, і взагалі наш світ - це арена войовничої некомпетентності. На його думку, після низки успіхів у кар'єрі людина неминуче досягає рівня, на якому складність нових обов'язків перевищує сили особистості, в результаті чого потенціал майбутнього поступу в соціальному просторі спадає до нуля. Раніше успішна людина опиняється на етапі завершеної кар'єри з нульовими перспективами зростання. А щоб уникнути цього, Пітер з позицій негативного мислення радить всім вчасно зупинятися у своєму зростанні, не досягаючи порогу некомпетентності, або діяти більш тонко - влаштовуватися так, щоб підвищення не пропонували.

У юридичній справі вищесказане полягає в повному обсязі і щодня. Про юридичні компанії, успішні ще вчора, в професійному середовищі сьогодні вже забули, а якщо і згадують - то з позицій «висоти своєї компетенції». Всім нам зручно оцінювати минулі помилки колег. Однак, це не дає відповіді на питання про те, як же самому розвивати власну кар'єру юридичного менеджера у великій виробничій або холдинговій структурі? Або яким чином вибудовувати відносини з колегами в щойно створеному адвокатському об'єднанні? Або як керувати юридичною компанією так, щоб у гостроконкурентному середовищі зберегти набуте і досягти розвитку, при цьому не втративши ефективності та керованості ще вчора мобільної команди однодумців, яку сьогодні поступово починають розривати різнопланові і часто малоефективні завдання?

Позитивне мислення і бажання постійного розвитку підказують, що ті професіонали, які за рахунок свідомих і розумно організованих зусиль нарощують силу своєї компетентності, краще долають загрозу професійної та світоглядної обмеженості. Допомогти в цьому фахівцям у галузі права покликана програма «Бізнес-право», яка заснована в Університеті «КРОК». Із презентації, доступної Вашій увазі, видно, що більша частина дисциплін спрямована на формування у слухача сучасної управлінської компетенції у сфері юридичного бізнесу. Йдеться про знання у сфері економіки та фінансів, менеджменту та маркетингу, бізнес-психології.

Юридичні дисципліни мають перспективний і проблемний зміст і, по можливості, будуть викладатися успішними практиками в режимі діалогу зі слухачами. При цьому програма відповідає вимогам стандартів Міністерства освіти і науки України, а її успішне проходження підтверджується дипломом встановленого зразка.
Чекаємо на Вас у нашому світі позитивного мислення і зростання професійної компетенції!

Випускники програми отримують диплом встановленого зразка.

Форми навчання:

денна

заочна (модульна)

Термін навчання:

1,5 роки (3 семестри) для спеціалістів та магістрів з напрямів підготовки «Економіка і підприємництво» та «Менеджмент і адміністрування»

 

2 роки (4 семестри) для бакалаврів, спеціалістів та магістрів за іншими напрямами підготовки

Вартість навчання:

25 500 грн/семестр

Графік основних занять:

щосуботи: 9.00-16.30

за графіком: три дні на місяць

(п’ятниця, субота, неділя)

або щосуботи

Початок занять:

жовтень

листопад

Вимоги до вступників:

  1. Базова або повна вища освіта
  2. Стаж практичної роботи не менше 2-х років