Викладачі

 

Олена Бєлова

Старший викладач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами Університету «КРОК». Педагогічний стаж – 12 років. У науковому доробку викладача – 35 наукових видань (в т.ч. 20 статей у наукових фахових виданнях) та понад 50 навчально-методичних видань.

 

 

Ярослава Меленівська

Фахівець - практик в області управлінського консалтингу, запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, коуч. Розробник авторських учбових курсів у галузі фінансів, контролінгу, інвестиційного менеджменту, управління проектами, маркетингу. Має більш ніж 10-річний досвід роботи на керівних посадах у фінансових секторах нафтотрейдингових і агропромислових холдингів. Займалася реінжинірингом бізнес-процесів, побудовою корпоративних облікових систем, постановкою бюджетного процесу та фінансового планування підприємств, організацією управлінського обліку та контролінгу. Учасник науково-практичних конференцій, автор публікацій у сфері оцінки інвестицій і практики проектного менеджменту.

 

 

Ірина Кравцова

Керівник проектів з удосконалення процесів, поліпшення якості проектів і продукції. Понад 15 років застосування на практиці методів сучасного менеджменту в українських компаніях різного масштабу (від приватних підприємців до підприємств з іноземними інвестиціями) на позиціях від менеджера до директора департаменту. Сертифікований менеджер з якості European Organization for Quality (EOQ). З 2005 року основний напрямок діяльності – бізнес-аналіз та оптимізація бізнес-процесів.

 

 

Тамара Дзюба

МВА SIC. Маркетер, 20 років досвіду керівництва маркетинговими підрозділами в компаніях і консультування бізнесу. Особистий досвід виведення нових продуктів на ринок, побудови дилерської мережі, проектування брендів, планування та проведення маркетингових досліджень. Керівник Центру маркетингової підтримки "МаФін". Область експертизи: стратегічні маркетингові рішення. Автор програми «Технології ціннісного маркетингу», «Маркетинговий спецназ. Марш-кидок», «Мистецтво вражаючої презентації» та ін. Досвід викладання маркетингових дисциплін – 7 років.

 

 

Лариса Петрова

МВА «Бізнес-психологія», здобувач наукового ступеня кандидата психологічних наук.

 

 

Максим Максимов

Провідний Інтернет-маркетолог X-Tend Group, сертифікований фахівець Google Adwords, Google Analytics. Має 6-річний практичний досвід в Інтернет-маркетингу, досвід проведення навчальних програм, тренінгів - більше 300 годин.

 

 

Євген Павлічер

Підприємець, бізнес-тренер, викладач МВА, бізнес-консультант. Підприємець з багаторічним досвідом роботи. Фахівець з питань заснування виробничих і торгових компаній з нуля, ведення високоефективних переговорів і продажів. Володіє інструментарієм роботи в кризових умовах. Виводить підприємства на високі показники KPI.

 

 

Денис Кислов

Кандидат політичних наук, викладач, бізнес-тренер. Автор і співавтор понад 40 наукових публікацій та методичних розробок, займається видавничою та журналістською діяльністю. З 15 липня 2011 р. – член-корреспондент Української академії наук. Засновник Міжнародного бюро корпоративного аналізу та консалтингу, за спиною якого –- допомога в організації десятка стартапів з 2007 року. Фахівець у галузі реклами, маркетингових комунікацій, бренд-менеджменту, PR-текстів, політичної безпеки, інформаційної та медіа-безпеки.

 

 

Доктор технічних наук, доцент, сертифікований проектний менеджер: міжнародний сертифікат IPMA, диплом SIC-MBA. Стаж навчальної роботи – 20 років. Участь у проектах, консалтинг та тренінги у сфері проектного, процесного менеджменту, реінжинірингу бізнес-процесів, управління ризиками. Автор понад 150 наукових та методичних видань, серед яких монографії та навчальні посібники. Завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами.

 

Олена Ковальова

Практикуючий психолог-консультант, коуч, бізнес-тренер. Досконало володіє тренінговими, діагностичними та оцінювальними методиками. В активі понад 100 авторських навчальних тренінгових курсів.

 

 

Ольга Дорошенко

Викладач Університету «КРОК»: Windows, MS Word, Excel, Access, PowerPoint, Internet, Видавнича система Photoshop, Машинопис (сліпий десятипальцевий метод).

 

 

Алла Капацина

Консультант з бізнес-психології, психолог, бізнес-тренер з 10-річним досвідом. Досконало володіє тренінговими, діагностичними та оціночними методиками. Клієнти: співробітники банку «Мрія», українського представництва компанії «Адідас», об‘єднання «Познякижилбуд», журнал «Тест-драйв», боулінг-клуб «Махаон» та ін.

 

 

Алла Коленченко

Бізнес-тренер, консультант з питань управління персоналом, бізнес-комунікацій. Автор та розробник навчальних курсів «Директор по персоналу», «Секретар (офіс-менеджер)», «Менеджер з персоналу», «Менеджер з адміністративної діяльності» та інших. Автор більш ніж 70 публікацій у професійних журналах.

 

 

Юлія Перлова

Професійний сертифікований коуч (Erickson University International). Досвід роботи - 9 років: більше 1250 годин платних коуч-сесій; 530 індивідуальних і корпоративних клієнтів. Спеціалізація: лайф-коучинг, глибинний трансформаційний коучинг.

 

 

Майя Айзенварг

Методист-інструктор «Школи Ейдетики» Центру «ProfiT», практикуючий бізнес-тренер з ейдетики.

 

 

Галина Соломіна

Практикуючий бізнес-тренер, викладач Університету «КРОК»: кадровий менеджмент, психологія особистості, психологія успіху.

 

 

Дмитро Захарченко

Фахівець з розробки програмного забезпечення. Більше 5 років успішно займається SEO - оптимізацією і пошуковим просуванням сайтів».

 

 

Тетяна Запорожець

Бізнес-тренер, кандидат філософських наук, доцент кафедри управлінських технологій, координатор і організатор психологічних, терапевтичних, навчальних семінарів та семінарів з особистісного розвитку. Тренінги та майстер-класи. Ко-тренер виїзних літніх семінарів. Ведуча груп зі спонтанного танцю.

 

 

В'ячеслав Полєтаєв

Сертифікований фахівець Microsoft® по веб-розробці. Викладач-практик з багаторічним досвідом. У своїй викладацькій діяльності робить основний упор на рішення прикладних задач і індивідуальний підхід до кожного слухача. Під його керівництвом Ви успішно освоїте всі теоретичні знання і навчитеся необхідним практичним навичкам.

 

 

Добришін Юрій

Кандидат технічних наук. викладач-практик з 15-річним стажем.

На заняттях особливу увагу приділяє прикладних задач і індивідуальному підходу, по впровадженню сучасних методик навчання, що гарантовано дає можливість слухачам оперативно застосовувати отримані знання і навички в практичній діяльності, готує слухачів до складання сертифікованого іспиту з адміністрування баз даних з використанням програмних компонентів СУБД Oracle, MS SQL.

Є проектувальником і розробником баз даних, які впроваджені і експлуатуються в державних і комерційних підприємствах. На професійному рівні працює з сучасними операційними системами Windows і Linux, СУБД Oracle, MS SQL, створює структурні компоненти програмного забезпечення баз даних на мові програмування Тtransact - SQL.

Бере активну участь в проведенні практичних міжнародних семінарів і виставок, присвячених тенденціям розвитку і створення баз Oracle, MS SQL, MySQL.

 

 

Лідія Басмат

викладач-практик Університету «КРОК». Має понад 15-річний досвід роботи на посадах начальника відділу кадрів, директора з управління персоналом. Має великий досвід роботи з проведення кадрового аудиту на підприємствах України. На запрошення підприємств проводить семінари з трудового права та ведення кадрового діловодства. Консультує працівників кадрових служб із вирішення нестандартних ситуацій.

Визнана Всеукраїнською асоціацією кадровиків експертом з питань трудового права та кадрового діловодства. Є автором низки статей в журналах «Довідник кадровика» та «Кадровик України», на сайтах Всеукраїнської асоціації кадровиків і HR Ліга співтовариство кадровиків і фахівців з управління персоналом, розробником тестових і практичних завдань для визначення кращого кадровика в номінації «Кадровик року».

Співпрацює з телеканалом «Надія» в якості експерта з трудового права та кадрового діловодства.

 

 

Юрій Поскрипко

Кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами УЕП «КРОК», диплом MBA. Стаж викладацької та наукової роботи - 15 років, бізнес-досвід - 15 років. Управлінець, бізнес-тренер і консультант.

 

 

Ірина Леончук

Тренер, бізнес-консультант з питань стратегічного управління та кадрового менеджменту. Автор методики "Оцінка бізнес-потенціалу та бізнес-діяльності компанії». Володіє ступінню МВА у банківській справі, автор навчального посібника «Операції центрального банку».

 

Оголошується набір на навчальні програми та курси

Залишились питання?

Телефонуйте!

(044) 453-20-89

(044) 455-57-12 (внутр. 265)

(095) 581-71-62 (10:00-20:00)

 

Надсилайте запитання:
dpk2@krok.edu.ua

або напишіть на сторiнцi

зворотнього зв’язку