Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти (далі Інститут) є структурним підрозділом Університету економіки та права "КРОК".
Інститут створений у 2007 році на базі факультету з однойменною назвою, який працював в Університеті з 1999 року.
Діяльність  Інститута здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України - серія АЕ №636460  від 10.06.2015 р.

 

Давайте знайомитися!
Ви:

Маєте наміри керувати компанією, управляти проектами, впроваджувати інновації, використовувати найкорисніші та найсучасніші управлінські прийоми? А може, бажаєте відкрити власний або родинний бізнес?

Ви вважаєте світ бізнесу захоплюючим?

Ви працюєте в багатонаціональній корпорації, компанії-початківці, консалтингу або державному підприємстві, орієнтованому на бізнес або продовжуєте своє навчання?

Ви амбітні, і вам подобається проявляти ініціативу?

Ви хочете вивчати нові речі і досліджувати невідоме?

Ви відкриті, відповідальні і впевнені?

Ви відповіли «так» на ці питання?

Тоді ми готові працювати разом над Вашим професійним і кар’єрним зростанням.
Вже майже 20 років ми готуємо професійних управлінців, менеджерів, які володіють управлінськими знаннями та практичними навичками і працюють у провідних українських компаніях.

Далі – дивіться презентацію, у якій ми розповімо про успіхи наших слухачів, наші освітні та навчальні програми, познайомимо Вас з кафедрами інституту та викладацьким складом.

Для більш комфортного перегляду розгорніть презентацію на весь екран.


 

 

Загальна чисельність профессорсько - викладацького состава 87 фахівців. Серед них докторів наук, профессорів - 16, кандидатів наук, доцентів - 59, практиків - 12, штатных співробітників - 37, на умовах сумісництва - 50 осіб.
В Інституті працюють 3 кафедри, які забезпечують наукову та навчальну діяльність Інституту та Департамент підвищення кваліфікації, який дає змогу підприємцям, керівникам, менеджерам постійно поновлювати свої знання і компетенцій на короткострокових освітніх програмах.

Кафедра бізнес-адміністрування та управління проектами
Кафедра Управлінських технологій
Кафедра суспільних наук
Департамент підвищення кваліфікації

Який би напрям власного розвитку Ви не обрали - бакалаврат чи магістратуру, короткострокові програми підвищення кваліфікації Management Training чи програми класу Executive Development Program -  наші практичні і інтенсивні програми дадуть Вам необхідні знання та вміння, які Ви можете використовувати на своєму робочому місці і які створять міцний фундамент Вашої конкурентоспроможності на ринку праці.

Знайдіть свою програму!

Управління проектами
Бізнес-адміністрування
Продакт-менеджмент
Бізнес-медіація
Управління інноваційною діяльністю
Управління навчальним закладом
Якість, стандартизація та сертифікація
Управління логістичною діяльністю
Управління власністью
Управління закладом охорони здоров'я
Адміністративний менеджмент
Комерційна логістика
Менеджмент
Executive Development Program
Management Training

Дізнайтеся детальніше про умови вступу

Olga V. Rossoshanska

PhD in Economics, docent, Acting Director of the Institute for Master and Post Diploma Studies of “KROK” University, assistant to the rector on distance education.

Office 234-2
Tel.: +38 (044) 450-71-39; 
+38 (044) 455-69-79 (internal 127)
E-mail: OlgaR[at]krok.edu.ua 

to send letters to replace
"[at]" to "@" symbol.

All news