Аналіз інвестиційних проектів

480 грн.
Заявка на навчання

Мета:

• оволодіти інструментами аналізу інвестиційних проектів.

Цільова аудиторія:

• фахівці та особи, що бажають оволодіти чи удосконалити навички прийняття рішень щодо ефективності інвестиційних проектів.

Програма навчання

Тема 1. Алгоритм аналізу проекту.
Тема 2. Практика аналізу обраного проекту за запропонованим алгоритмом.
Тема 3. Інструменти фінансової оцінки інвестиційних проектів.
Тема 4. Методи оцінки ризиків в проектах.

Викладачі

Ярослава Меленівська

Фахівець - практик в області управлінського консалтингу, запрошений викладач BSK, бізнес-тренер, коуч. Розробник авторських учбових курсів у галузі фінансів, контролінгу, інвестиційного менеджменту, управління проектами, маркетингу. Має більш ніж 10-річний досвід роботи на керівних посадах у фінансових секторах нафтотрейдингових і агропромислових холдингів. Займалася реінжинірингом бізнес-процесів, побудовою корпоративних облікових систем, постановкою бюджетного процесу та фінансового планування підприємств, організацією управлінського обліку та контролінгу. Учасник науково-практичних конференцій, автор публікацій у сфері оцінки інвестицій і практики проектного менеджменту.

Ви отримаєте

Досвід колег,
нові бізнес-контакти

Навчальні матеріали