Класичні бальні танці

Вартість навчання
230 грн.
Заявка на навчання

Бальні танці – це група парних танців, які виконуються у спеціальних приміщеннях.

Бальні танці поділяються на 2 програми: європейську і латиноамериканську. У європейську програму входять: повільний вальс, віденський вальс, танго, повільний фокстрот і квікстеп (швидкий фокстрот). У латиноамериканську: самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль і джайв.

Європейська програма:

Вальс

  • загальна назва бальних і народних танців музичного розміру 3/4, виконується переважно в закритій позиції. Найбільш розповсюджена фігура у вальсі – повний оборот у два такти з трьома кроками у кожному.
  • Повільний вальс – бальний танець європейської програми. Виконується на 3/4. Як правило, на кожен такт доводиться три кроки. 
  • Віденський вальс - бальний танець європейської програми. Аналогічний повільному вальсу, відрізняється кількістю тактів за хвилину, тобто темпом виконання.

Танго

  • сучасний танець і відповідний музичний стиль, заснований на використанні дводольного музичного розміру. Спочатку танго отримало розвиток і поширення в Аргентині та Уругваї, потім стало  популярним у всьому світі. 

Латиноамериканська програма:

Самба

  • бразильський танець, що припускає характерний рух стегнами. Виконується жінками на карнавалах, хоча її можна танцювати на одному місці. Цей танець бразильського походження користувався великою популярністю у своєму спрощеному варіанті – дві рівномірні частки. Однак справжні танцюристи надають перевагу його типовому ритму - нерівномірному і переривчастому.

Румба

  • парний кубинський танець африканського походження. Відмінною особливістю румби є еротичні плавні рухи, з'єднані з широкими кроками.

Ча Ча Ча

  • музичний стиль і танець Куби, який отримав широке поширення в латиноамериканських країнах Карибського басейну, а також у тих латиноамериканських спільнотах США, де переважають вихідці з цих країн.

Оголошується набір на навчальні програми та курси

Залишились питання?

Телефонуйте!

(044) 453-20-89

(044) 455-57-12 (внутр. 265)

(095) 581-71-62 (10:00-20:00)

 

Надсилайте запитання:
dpk2@krok.edu.ua

або напишіть на сторiнцi

зворотнього зв’язку