Курси тестувальника ПЗ

Вартість навчання
2900 грн.
Заявка на навчання

Тестувальник програмного забезпечення - це цікава робота, яка, до того ж, не вимагає поглиблених знань в розробці ПЗ. Саме завдяки роботі тестувальника випускаються програми високої якості.
IT- ринок праці в Україні продовжує зростати величезними темпами.
В середньому кількість вакансій в секторі ІТ за рік збільшується в два рази. Тестувальник ПЗ заробляє від 800 до 2000 у.о. в місяць. Багато тестувальники працюють за вільним графіком в офісі або віддалено.

Курси тестувальника ПЗ призначені для:

Людей, які мають намір розпочати свою кар'єру в області ІТ і хочуть стати тестувальником.

Опис курсів тестувальника ПЗ:

На даний момент професія тестувальника ПЗ є однією з найбільш затребуваних, так як жоден проект не обходиться без фахівців з тестування ПО. Саме тестувальники надають команді розробників і менеджменту компанії актуальну інформацію про якість продукту, в даному випадку - це якість розроблених програм. Головне завдання фахівця з тестування - це пошук дефектів в програмному продукті. Дефекти - це розбіжність бажаного, описаного замовником, програмного продукту з результатом фактичного.
Тестувальник ПЗ повинен володіти широким кругозором як в предметної області, що досягається тісною роботою з замовником, так і потужним набором технічних навичок, необхідних для тестування складних додатків. Для успішної кар'єри тестувальника ПО потрібні уважність, зосередженість, аналітичний склад розуму і, звичайно ж, Вам допоможуть в цьому придбані у нас знання і практичні навички на курсах тестувальника ПО.

Програма курсів тестувальника:

Блок 1. Основи WEB-розробки

Введення в HTML

 • Ви познайомитеся з мовою розмітки HTML, навчитеся створювати прості сторінки з форматованим текстом, посиланнями і зображеннями. Створите свою першу web-сторінку.

Таблична верстка і верстка за допомогою div-ів

 • Ви познайомитеся з основними техніками створення web-сторінок - версткою на таблицях і версткою за допомогою div-ів. Створите web-сторінки з використанням обох технік. Створите web-сторінки з використанням обох технік.

Каскадні таблиці стилів (CSS) і робота з формами форми

 • Ви познайомитеся з каскадними таблицями стилів, за допомогою яких створюється оформлення web-сторінок. Також ви познайомитеся з формами і їх елементами. В якості практичного завдання ви будете створювати web-сторінку з використанням форм, а також оформляти таблицю за допомогою каскадних таблиць стилів.

Введення в JavaScript. Умовні та циклічні конструкції 

 • Ви познайомитеся з мовою програмування JavaScript який є стандартом для web-розробки. Створите web-сторінки з використанням мови програмування JavaScript

Функції та процедури в JavaScript. Робота з бібліотекою JQuery

 • Ви познайомитеся про основами об'єктно-орієнтованого програмування в JavaScript, а також з бібліотекою JQuery для JavaScript, яка використовується при створенні більшості web-сайтів. Створите web-додаток з використанням бібліотеки JQuery.

Блок 2. Основи роботи з базами даних

Введення в реляційні бази даних. Основи T-SQL

 • Ви познайомитеся з базами даних. Навчіться створювати бази даних, а також робити прості і складні запити на додавання, видалення і вибірку інформації.

Типи зв'язків в таблицях. Робота з JOIN-ми.

 • Ви познайомитеся з типу зв'язків між таблицями, поняттями первинного та зовнішнього ключа. Навчіться робити об'єднання таблиць.

Підзапити. Процедури і функції.

 • Ви навчитеся робити вкладені запити. А також познайомитеся основами програмування на T-SQL.

Блок 3. Теорія тестування

Поняття і визначення якості програмного забезпечення

 • Ви познайомитеся з метриками якості, а також з рекомендаціями щодо забезпечення якості.

Методології розробки та ролі в командах розробки.

 • Ви познайомитеся з основними методологіями розробки програмного забезпечення (Scrum, Kanban) і ролями в командах, які працюють за цим методологій.

Блок 4. Практика тестування

Тестові артефакти

 • Ви познайомитеся і навчитеся створювати тестові артефакти (тестову документацію).

Робота з багтрекінговимі системами.

 • Ви познайомитеся і навчитеся працювати з багтрекінговимі системами:
  Jira.
  Mantis.
  Bugzilla.

Введення в автоматизоване тестування і інструменти автоматизації.

 • Ви познайомитеся з основами автоматизованого тестування і основним інструментом автоматизації (Selenium).

Графік навчання

 

Вт
19:00 — 21:00
Перерва: 10 хв.
Чт
19:00 — 21:00
Перерва: 10 хв.

 

 

Викладач

 

В'ячеслав Полєтаєв

Сертифікований фахівець Microsoft® по веб-розробці. Викладач-практик з багаторічним досвідом. У своїй викладацькій діяльності робить основний упор на рішення прикладних задач і індивідуальний підхід до кожного слухача. Під його керівництвом Ви успішно освоїте всі теоретичні знання і навчитеся необхідним практичним навичкам.

 

 

Ви отримаєте

Досвід колег,
нові бізнес-контакти

Навчальні матеріали

Документ
про закінчення курсів

Електронні матеріали

Оголошується набір на курси

Залишились питання?

Телефонуйте!

(044) 453-20-89

(044) 455-57-12 (внутр. 265)

(095) 581-71-62

 

Надсилайте запитання:
dpk2@krok.edu.ua

або напишіть на сторiнцi

зворотнього зв’язку