Mini MBA (програма на англійській мові)

 

#

Назва модулю

 

1

Strategic Management

   

2

Financial Management

   

3

Marketing Management

   

4

HR Management

   

5

Operations Management

   

6

Business Planning

   

7

Innovation Management

   

8

Change Management

   

9

Quality Management

   

10

Sales Management

   

З кожним роком в Україні зростає інтерес до програм міні-МВА.

   Наш курс міні-MBA розроблений спеціально для інтенсивної підготовки менеджерів вищої і середньої ланки по основних бізнес-дисциплінах, серед яких: стратегічний, проектний і ризик-менеджмент, фінанси, маркетинг, бізнес-планування, управління якістю, продажами і особистою ефективністю.

   Ні для кого не секрет, що отримання диплому МВА (Master of Business Administration) в реаліях сучасної України для більшості бажаючих все ще залишається тільки мрією. По-перше, через високу вартість - до 20 тис. доларів і вище, залежно від рівня і популярності тієї чи іншої бізнес-школи, а по-друге, тривалості - від 2 років - навчання. Умови вступу  також гранично жорсткі - потрібно пройти складне тестування і мати досить високий рівень володіння англійською для написання есе. Інтерес же до короткострокових програм пояснюється їх доступністю - умови вступу спрощені, наявність реального управлінського досвіду під час вступу не вимагається. У той же час для МВА досвід роботи на керівній посаді повинен становити не менше 3 років.

   Потреба в якісному управлінні всіма блоками бізнесу з кожним днем стає все більш гострою і все більше його представників усвідомлюють необхідність підвищення свого професіоналізму.

У чому ж переваги подібної програми?

   Всього за 3 місяці Ви отримаєте не тільки сертифікат або свідоцтво про підвищення кваліфікації, але в першу чергу - впевненість у власних силах як керівника. Курс допоможе підвищити компетентність практично у всьому, що стосується управління різними аспектами Вашого бізнесу, і тим самим - стати більш мобільним у прийнятті рішень. Така програма дуже зручна і практична при щільному робочому графіку. Для навчання ми залучаємо викладачів-практиків, з великим досвідом роботи в своєму напрямку, які мають міжнародний сертифікат бізнес-тренера.

   У нашій програмі навчальних годин майже в 5 разів менше, ніж в традиційній MBA - тривалість курсу навчання становить 104 години і, в зв'язку з цим, закордонне стажування НЕ передбачається. Крім очевидної економії часу, короткострокова програма має і значні фінансові переваги - також, в середньому, в 5 разів її вартість нижча, ніж програми традиційної МВА у вітчизняних бізнес-школах.

   В будь-якому випадку, після проходження курсів за нашою програмою міні-МВА розвиток успішної кар'єри менеджера проекту або керівника Вам більш ніж забезпечено. Отримані знання можуть стати необхідним фундаментом для продовження навчання в МВА як в Україні, так і за кордоном, тим більше що наш курс навчання проводиться англійською мовою.

Плюси нашого курсу міні-МВА

  • мінімальний термін навчання - 3 місяці;
  • невисока ціна - в порівнянні з класичними школами МВА;
  • інтенсивність і практична спрямованість навчання;
  • систематизація знань з управління різними бізнес-блоками;
  • адаптація програми до бізнес-реалій сучасної України.

   Більшу частину часу навчання Вам доведеться працювати, виконуючи практичні завдання та аналізуючи реальні ситуації в бізнесі. А це означає, що без таких якостей, як високий рівень мотивації, самодисципліна, відповідальність, навички пошуку інформації, аналітичні здібності, просто не обійтися. Таким чином, наш курс міні-MBA не тільки забезпечить Вас комплексом знань, а й допоможе психологічно стати успішним керівником.

Вартість програми:  26 500 грн
Ціна за 1 модуль:  2 800 грн
Надаємо  знижки  корпоративним  клієнтам.
Початок навчання: 09.09.2017 (Група 1)
                                07.10.2017 (Група 2)
Заняття по суботах: 10:00 - 18:00

Чекаємо Вас на курсі «Міні-МВА англійською» в гостинних аудиторіях Університету економіки та права КРОК!

Оголошується набір на курси

Залишились питання?

Телефонуйте!

(044) 453-20-89

(044) 455-57-12 (внутр. 265)

 

Надсилайте запитання:
dpk@krok.edu.ua

або напишіть на сторiнцi

зворотнього зв’язку