Дистанційне навчання

Університет КРОК пропонує Вам дистанційне навчання за наступними модулями розділу «Управління персоналом»:

Вартість навчання - на 10% нижча від зазначеної вартості кожного модуля.

  • трудове право – 1260 грн;
  • кадрове діловодство – 1260 грн;
  • найм, підбір та адаптація персоналу – 972 грн;
  • оцінка, навчання та розвиток персоналу – 972 грн;
  • мотивація персоналу – 1008 грн;
  • психологія управління – 972 грн;
  • особиста ефективність – 972 грн;
  • HR-директор як стратегічний партнер – 1008 грн.

Дистанційне навчання - це ідеальний вибір за умови високої зайнятості сучасного HR-директора або менеджера з персоналу. Ви зможете вчитися в зручний для себе час і в будь-якому місці, маючи для цього лише комп'ютер з доступом до Інтернету.

Навчання буде проводитися по Skype, у вечірній час в будні дні (також можливе навчання і у вихідні дні вдень). Групи стартують після комплектації. Всі необхідні методичні матеріали будуть надаватися слухачам в електронному вигляді.

Після проходження курсів та успішного складання іспиту Ви отримаєте сертифікат Університету КРОК, який нічим не відрізняється від отриманого в разі стаціонарного навчання.

Бізнес-тренер

 

Лідія Басмат

викладач-практик Університету «КРОК». Має понад 15-річний досвід роботи на посадах начальника відділу кадрів, директора з управління персоналом. Має великий досвід роботи з проведення кадрового аудиту на підприємствах України. На запрошення підприємств проводить семінари з трудового права та ведення кадрового діловодства. Консультує працівників кадрових служб із вирішення нестандартних ситуацій.

Визнана Всеукраїнською асоціацією кадровиків експертом з питань трудового права та кадрового діловодства. Є автором низки статей в журналах «Довідник кадровика» та «Кадровик України», на сайтах Всеукраїнської асоціації кадровиків і HR Ліга співтовариство кадровиків і фахівців з управління персоналом, розробником тестових і практичних завдань для визначення кращого кадровика в номінації «Кадровик року».

Співпрацює з телеканалом «Надія» в якості експерта з трудового права та кадрового діловодства.

 

Оголошується набір на курси

* Дата початку занять може бути перенесена в залежності від комплектації груп. Про початок занять ми обов'язково попередимо по телефону.
 

Підписатися на розсилку

Залишились питання?

Телефонуйте!

(044) 453-20-89

(044) 455-57-12 (внутр. 265)

(095) 581-71-62 (10:00-20:00)

 

Надсилайте запитання:
dpk2@krok.edu.ua

або напишіть на сторiнцi

зворотнього зв’язку