Магістерська програма «Управління навчальним закладом»

Управління навчальним закладом - важлива і відповідальна робота, адже від якості її виконання залежить доля багатьох людей. Керівнику необхідно володіти багатьма якостями і глибокими знаннями в галузі психології та освіти, а головне, мати усвідомлений життєвий підхід і мудрість. Ми міняємо фокус поглядів на стереотипи.

Випускники нашої програми будуть досконало володіти новими технологічними підходами до освітньої діяльності. Впровадження інноваційних проектів, ведення новаторських процесів, володіння програмно-цільовими і орієнтованими на особистісний розвиток підходами до управління - це навички та вміння, які можна придбати, навчаючись за нашою програмою.

Діяльність будується таким чином, щоб вона сприяла не тільки підвищенню результатів педагогічних процесів, а й могла стимулювати особистісне зростання.

Наші випускники можуть керувати освітніми процесами в умовах швидкої переорієнтації. Вони вміють об'єднувати основні ідеї менеджменту, бізнесу та освіти.

Переваги програми:

 

 • Системний підхід в реалізації освітньої програми;
 • Програма спирається на передовий міжнародний  досвід  та приклади успішної практики в освітній галузі;
 • Адаптація слухача програми до умов європейського освітнього середовища.

Вимоги до вступників:

 1. Попередній рівень освіти: повна (магістр, спеціаліст) або базова (бакалавр) вища освіта
 2. Стаж педагогічної діяльності не менше 5 років, підтверджений випискою з трудової книжки або копія трудової книжки, завірена роботодавцем
 3. Конкурсний відбір
 4. Медична довідка про проходження обов'язкових психіатричних оглядів (форма № 122-2 /о)

Випускники програми отримують диплом магістра встановленого зразка за спеціальністю з присвоєнням кваліфікації "Керівник підприємства, установи, організації (у сфері освіти та виробничого навчання)". Код спеціальності: 8.18010020.

Особливості програми:

Наша програма підвищує професіоналізм майбутнього керівника, дозволяє йому розкритися в різних аспектах своєї діяльності, використовувати на практиці методи управління навчальним закладом, допомагає стати успішним і діяльним управлінцем, працюючим на благо розвитку і процвітання.

Основні компетенції наших випускників:

 • управління
 • педагогіка
 • комунікація
 • діагностика
 • дослідження

Всі ці компоненти необхідні для якісного та ефективного управління, і, безумовно, для досягнення цілей, розвитку та отримання результатів від навчального закладу.