Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти

Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти (далі Інститут) є структурним підрозділом Університету економіки та права "КРОК". Інститут створений у 2007 році на базі факультету з однойменною назвою, який працював в Університеті з 1999 року. Інститут надає послуги у сфері освіти за напрямами підготовки "Менеджмент", "Економіка і підприємництво", "Специфічні категорії".

Інститут активно співпрацює з державними та фінансовими установами: 

 •  За угодою з Національним Банком України здійснює:
  • підготовку касирів-експертів іноземних валют та дорожніх чеків;
  • підготовку фахівців із дилінгових операцій на валютних ринках;
 • За угодою з Державним комітетом України із земельних ресурсів щодо Проекту «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток кадастру» (Позика Світового банку) - підвищення кваліфікації для співробітників Державних органів земельних ресурсів, співробітників органів виконавчої ради та місцевого самоврядування;
 • Співробітництво з компанією "Regula" з навчання осіб, що працюють з готівковою валютою, щодо визначення ознак справжності та платіжності банкнот іноземних держав і дорожніх чеків.
 •  За угодою з Державним підприємством «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів»:
  • підготовка магістрів за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація», підготовка внутрішніх аудиторів системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009 – фахівець з якості, підвищення кваліфікації та перепідготовка кадрів з питань якості, стандартизації, сертифікації, розвитку системи технічного регулювання та здійснення наукових досліджень у цих сферах.

В Інституті працюють 3 кафедри:

 • кафедра суспільних наук
  завідувач доктор політичних наук, професор Картунов О.В.
 • кафедра бізнес адміністрування та управління проектами
  завідувач доктор технічних наук, доцент Данченко О.Б
 • кафедра управлінських технологій
  завідувач доктор економічних наук,професор Алькема В.Г.
 •  

  Кафедри забезпечують наукову та навчальну діяльність в Інституті, мають сучасну матеріально-технічну базу.

  Загальна чисельність професорсько-викладацького складу 87 чол. Серед них докторів наук, професорів - 16, кандидатів наук, доцентів - 59, практиків - 12, штатних працівників - 37, на умовах сумісництва 50 чоловік.

Россошанська Ольга Валентинівна

Кандидат економічних наук, доцент, в.о. директора Навчально-наукового Інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету економіки та права «КРОК», помічник ректора з питань дистанційної та заочної освіти.

Кабінет 234-2
Тел.: +38 (044) 450-71-39; 
+38 (044) 455-69-79 (внутрішній 127)
E-mail:
OlgaR[at]krok.edu.ua 

для відправки листа замініть
"[at]" на символ "@".
Всі новини