Наш студент – переможець Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe - 2017»!

3 червня 2017р. в м.Київ, Україна, на базі Університету КРОК відбулася головна подія Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe - 2017» - ФІНАЛ.

ІТ-Олімпіада стартувала 1 січня 2017 року чотирьох країнах: Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан і в Україні. Протягом шести місяців учасники - понад 50 навчальних закладів і понад 500 студентів змагалися за право зустрітися на фіналі.

З 2017 года ІT-Олімпіада проходить у форматі міжнародного чемпіонату - в кілька відбіркових етапів (онлайн-тестування, виконання заочних робіт, рішення задач в режимі "онлайн") і міжнародного фіналу, на який запрошуються учасники, які продемонстрували найкращі результати.

Для участі в фіналі Олімпіади було зареєстровано 25 учасників з 10-ти навчальних закладів України:

1. Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова
2. Державний вищий навчальний заклад "Чернівецький політехнічний коледж"
3. Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"
4. Вінницький національний технічний університет
5. Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
6. Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
7. Одеська Національна Академія Зв'язку ім. О.С.Попова
8. Запорізька державна інженерна академія
9. Київський національний університет культури і мистецтв
10. Університет економіки та права "КРОК"

Гостей Олімпіади привітала голова організаційного комітету, директор Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти, кандидат економічних наук, доцент Россошанська Ольга Валентинівна.

До складу  журі Олімпіади увійшли:

Голова: Бузмаков Володимир Іванович, голова Міжнародного оргкомітету IT-Universe, голова Активу ВОО "Сообщество ИТ-директоров Украины"

Відповідальний секретар: Данченко Олена Борисівна, д.т.н., доцент, завідувач кафедри бізнес адміністрування та управління проектами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»

Члени комісії: Синько Ярослав Миколайович, керівник проектів та програм компанії «Infopulse», Грачев Олександр Володимирович, продуктовий менеджер ООО "РемонтОнлайн"

Апеляційна комісія Олімпіади:

Голова: Тихонюк Руслан Петрович, член Співтовариства ІТ-директорів України, члени комісії - Єрохін Костянтин Якович, к.е.н., доцент кафедри бізнес адміністрування та управління проектами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК».

Дуже приємно усвідомлювати, що переможцем Олімпіади став Хаджинов Андрій Геннадійович, наш студент, слухач 2 курсу магістерської програми "Бізнес-адміністрування" спеціалізації "Інформаційний менеджмент".

Друге місце посів Мєльніков Олексй з Харківського політехнічного інституту, а третє місце дісталося Сотниковій Альоні з Вінницького національного технічного університету.

Вітаємо переможців!