Результати Дня відкритих дверей

Цікаві майстер-класи, гарний настрій, задоволені гості та спікери – ось результати Дня відкритих дверей, який відбувся  у суботу, 10-го червня в Навчально-науковому інституті магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету КРОК.

З вступною промовою виступила директор Інституту Ольга Россошанська, магістерські програми презентували завідуюча кафедрою Бізнес-адміністрування та управління проектами д.т.н., доцент
О. Данченко та завідуючий кафедрою Управління інноваційною діяльністю д.т.н, к.е.н., професор
В. Алькема

Це насправді було цікаво, корисно, пізнавально, весело та інколи несподівано.  Щира подяка нашим спікерам, які підготували цікаві виступи, слухачам, які проявили щиру зацікавленість, а також тим, хто допомагав нам у підготовці, зокрема, Світлані Зариповій, голові Правління Ассоциації випускників Університету КРОК та Наталії Котик, директору Департаменту підвищення кваліфікації.

Деякі відгуки, які отримали наші спікери:

Чекаємо вас на наших наступних заходах! А для того, щоб не пропустити цікаві події та новини,  приєднуйтеся до нас на сторінці ФБ