Кафедра суспільних наук

Загальна інформація про кафедру

Кафедра суспільних наук була створена в серпні 1996 р. Її засновником і першим завідувачем став кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор Картунов О.В., який очолює її і досі.

КАРТУНОВ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ історик-міжнародник, кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор, академік Української Академії політичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України.

На кафедрі працює 8 штатних викладачів, серед яких один доктор політичних наук, професор, три – кандидати філософських наук, доценти, три старших викладачі та один асистент.

Завідувач кафедри: Картунов Олексій Васильович
доктор політичних наук, професор, академік УАПН, Заслужений діяч науки і техніки України.

Заступник завідувача: Маруховська Ольга Олександрівна
кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри.

Вступне слово завідувача кафедри!

ШАНОВНИЙ ВІДВІДУВАЧУ НАШОГО САЙТУ!

Від імені всіх викладачів і себе особисто щиро вітаю ВАШУ появу на сайті кафедри суспільних наук Університету економіки та права «КРОК».

Радіємо зустрічі з ВАМИ – нашим поважним і бажаним гостем – незалежно від ВАШОГО віку й статі, соціального стану, етнічного походження, релігійної приналежності чи політичних уподобань. Адже ВАШЕ відвідування нашого сайту – свідчення того, що ВИ керуєтесь мудрістю давньогрецьких філософів, які слушно стверджували: “Освіта – це єдине, що є божественним і безсмертним в нас...” (Плутарх) та що “Освіта дає юнакам розсудливість, старим – втіху, біднякам – багатство, заможним – окрасу” (Діоген).

На жаль, навчання в нашому Університеті, як і в більшості університетів світу, є платним. Але згадаймо настанову прагматичного американського політичного діяча Бенджаміна Франкліна: “Якщо людина спорожняє гаманець собі в голову, ніхто не зможе відібрати у неї його вміст”.

Впевнені, і це підтверджується результатами нашої діяльності, що навчання і освіта, отримана ВАМИ в нашому Університеті, не лише підтвердить вірність слів Плутарха, здійсненність передбачень Діогена та корисність настанови Б. Франкліна, а й дасть значно більше. 

Отже, читайте матеріали нашого сайту, знайомтеся з викладачами кафедри та з дисциплінами, які вони викладають, зважуйте й міркуйте, пам’ятаючи, однак, про слушні слова німецького поета і мислителя І. Гете: “Хто довго розмірковує, не завжди знаходить найкраще рішення”. 

Як би там не було, але рішення приймати ВАМ. А для того, щоб воно було більш усвідомленим, запрошуємо ВАС після віртуального ознайомлення з нашою кафедрою суспільних наук та Університетом завітати до нас у реальному вимірі і побачити все на власні очі... І яким би не було ВАШЕ остаточне рішення, ми вдячні ВАМ за те, що ВИ виявили бажання і знайшли час побувати у нас у гостях та зичимо ВАМ знайти саме те, що шукаєте і здійснити свою мрію... 

Хай ВАМ щастить у всіх ВАШИХ добрих намірах і справах!

З щирою повагою та сподіваннями на зустріч, Олексій Васильович Картунов, доктор політичних наук, професор, академік УАПН, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри суспільних наук Університету економіки та права «КРОК»

Навчальні дисципліни кафедри суспільних наук 

 •  Бізнес-етикет
 • Економічна соціологія
 • Історія світової культури
 • Історія України та української культури
 • Конфліктологія та теорія переговорів
 • Методологія та організація наукових досліджень
 • Міжкультурні комунікації в бізнесі
 • Основи наукових досліджень
 • Політологія
 • Професійна етика
 • Релігієзнавство
 • Соціально-політичні студії
 • Соціологічні дослідження в освіті
 • Тайм-менеджмент
 • Філософія
 • Філософія бізнесу

 
Наукова діяльність

На даний час, кафедра суспільних наук розпочала науково-дослідну роботу за темою 0115U005590 «Теоретико-концептуальні засади дослідження етнополітичних процесів у поліетнічних країнах в інформаційну добу».

За період з 2000 року кафедрою було опубліковано: 5 посібників, 4 монографії, 83 наукових статті у фахових виданнях, 58 тез на конференціях та 5 наукових статей для колективних монографій.

Контактна інформація:

Місцезнаходження (каб.): 234-4
Телефони: (044) 455-57-12, 455-56-90
Внутрішній номер: 125
E-mail: KafedraHD[at]krok.edu.ua

Ми працюємо для Вас з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 19:00.
Обідня перерва з 13:00 до 14:00.
Субота, неділя – вихідні.

Всі новини