Університет «КРОК» – кращий приватний ВНЗ України

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2016 року.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: "Топ-200 Україна""Scopus" та"Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс".

Серед приватних вузів Університет економіки та права «КРОК» посів перше місце! Вітаємо студентів, викладачів та співробітників Університету з цим вагомим здобутком!