• Життя – це мистецтво!

  Так стверджують слухачі програми «Арт-терапія» для осіб «третього віку» (навчання пенсіонерів), які розпочали свої заняття 22 жовтня. Заняття ліпкою, малюванням, танцями, каменетерапією або аплікацією наповнюють слухачів життєвою енергією, дають новий стимул та заряд, що дозволяють їм самостійно подолати життєві трудно


 • Вихід у світ!

  Екскурсію в музей М.А.Булгакова здійснила група вечірніх курсів «Кореспондент преси (курси журналістики)» 30 жовтня, в чудовий суботній день. Слухачі мали можливість доторкнутись до життя Михайла Булгакова, а потім відтворити отримані враження в своїх репортажах.


 • Нова послуга "Стан рахунку"

  Шановні студенти та слухачі Інституту, для додаткового інформування про стан Вашого рахунку сплати за навчання, на сайті розроблена нова послуга.


 • Впровадження нового корпоративного стандарту

  Microsoft Live ™ - це нова серія програм і служб Microsoft в Інтернеті, яка допоможе оптимізувати інформаційні потоки: оперативно керувати інформацією, легко настроїти поштову службу і службу обміну миттєвими повідомленнями, захистити конфіденційні дані.


 • Відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності: «Управління навчальним закладом»

  27 листопада відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності: «Управління навчальним закладом» Навчально-наукового Інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти.


 • МБА (спеціалізація "Інформаційний менеджмент")

  20 березня 2010 року розпочалися заняття за програмою МБА (спеціалізація"Інформаційний менеджмент"). Продовжуємо набір на цю спеціальність.


 • Студент магістратури посів друге місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді

  14-15 квітня 2016 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами». До складу конкурсної комісії входила Данченко Олена Борисівна, д.т.н., доцент, за

Показано результати з 176 по 182 з усіх 182
<< Перша < Попередня 134-140 141-147 148-154 155-161 162-168 169-175 176-182 Наступна > Остання >>