Наш викладач пройшов стажування у Польщі

Наш інститут вітає завідувача кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами, доктора технічних наук, доцента Данченко Олену Борисівну с проходженням стажування за программою "Сучасні методи навчання в галузях технічних та гуманітарних наук" в Університеті Humanitas (WSH) в Сосновці, Польща

Університет Humanitas (WSH) в Сосновці був заснований 23 квітня 1997 року, спочатку як Вища Школа Управління і Маркетингу (ВШУиМ), рішенням Міністра Національної Освіти  № DNS 1 - 01​45/127TBM9 і вписана в Реєстр Приватних Внз під номером 110. ВНЗ у той час був першим приватним навчальним закладом в Сосновці і другим в Сілезькім воєводзтві. Разом з дозволом створення внз Міністр Національної Освіти і Спорту дав згоду на проведення професійної підготовки за фахом менеджмент і маркетинг.

Пріоритетним елементом місії  Університету - з початку його існування - є побудова в регіоні сильного академічного центру, який займається підвищенням рівня практичних знань, а також  регіональним і місцевим розвитком. Головною метою ВНЗ є підготовка кадрів до виконання менеджерських практичних завдань в умовах сучасної європейської економіки.