Цінуй своє, знай наших!

3-го листопада в Конгрес-центрі  Сумського державного університету відбулася Конференція UP2IT про сучасні тренди в IT  -сфері.

Близько 450 програмістів, тестувальників, менеджерів проектів, дизайнерів, аналітиків   зібралися разом, щоб обмінятися досвідом, послухати колег, прийняти участь у workshop.

В зіркову команду спікерів конференції була запрошена завідуюча кафедрою бізнес-адміністрування та управління проектами нашого Інститут, доктор технічних наук Олена Данченко, яка виступила з доповіддю на тему "Ризик-менеджмент чи як управляти невизначеністю в IT-проектах", а потім провела воркшоп.

Пишаємося тим, що наші викладачі  користуються повагою та попитом у професійному середовищі ті гідно представляють наш Інститут на форумах та наукових конференціях!.