Опубліковано рейтинг найкращих ВНЗ «ТОП-200 Україна»

Центр міжнародних проектів НДІ прикладних інформаційних технологій опублікував дев’ятий рейтинг університетів України III і IV рівнів акредитації «Топ-200 Україна»  у 2015 році, у якому Університет «КРОК» став кращим серед приватних вищих навчальних закладів нашої країни!

Рейтинг «Топ-200 Україна» включає оцінку якості науково-педагогічного потенціалу, оцінку якості навчання й оцінку міжнародного визнання та формується на підставі індикаторів прямого вимірювання, експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних.

Варто нагадати, що минулого року згідно з рейтингом Центру міжнародних проектів Університет «КРОК» посідав друге місце серед недержавних ВНЗ. Цього ж року «КРОК» не поступився жодному українському приватному вишу, виборовши перше місце! А загалом серед 200 кращих ВНЗ України, представлених у рейтингу, Університет зайняв 59 місце.

Вітаємо Університет «КРОК» і бажаємо не зупинятися на досягнутому!