Весняна серія презентацій магістерських програм розпочинається!

З радістю повідомляємо, що в Інституті післядипломної освіти стартує серія безкоштовних презентацій магістерських програм, керівником яких є Олена Борисівна Данченко, доктор технічних наук, сертифікований проектний менеджер (IPMA).

Управління проектами

– 21 квітня 2016 року, 19:00, ауд. 235

Бізнес-адміністрування

– 7 квітня 2016 року, 19:00, ауд. 235
– 28 квітня 2016 року, 19:00, ауд. 235
– 19 травня 2016 року, 19:00, ауд. 235

Під час презентації Ви матимете змогу обговорити умови та перспективи навчання, а також дізнаєтеся про переваги наших програм, серед яких:

– вивчення сучасних методологій програмного та портфельного управління;
– освоєння практичних прикладних інструментів (Microsoft Project, Primavera Project Planner);
– опанування трьох міжнародних стандартах проектного менеджменту – PMBoK, ICB, P2M;
– гнучкий графік занять, який дозволяє поєднувати роботу та навчання (заняття у вечірній час та по суботах).

Додаткова інформація з приводу презентації буде надіслана на Ваш e-mail після реєстрації:

реєстрація на презентацію програми «Управління проектами»
реєстрація на презентацію програми «Бізнес-адміністрування»