Вітаємо з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами»!

23 березня 2016 року в Університеті «КРОК» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами». Під час науково-практичної конференції «Управління проектами: КРОК за КРОКом» переможці І туру публічно захистили одержані результати досліджень.

Головою галузевої конкурсної комісії був проректор з наукової роботи Університету «КРОК», д.і.н., професор, член-кор. АПН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Відмінник освіти України Сідак Володимир Степанович.

Двоє студентів Інституту післядипломної освіти, Бойко Євген Віталійович та Щукін Віталій Юрійович (спеціальність «Управління проектами»), здобули перемогу в ІІ етапі конкурсу! Вітаємо наших студентів та їх керівника, Данченко Олену Борисівну, та бажаємо подальших успіхів!