Презентація магістерської програми «Управління проектами»

31 березня 2016 р. відбулася презентація магістерської програми «Управління проектами». Із вітальним словом до учасників презентаційного семінару звернулася доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами, сертифікований проектний менеджер Данченко Олена Борисівна, яка поділилася особистим управлінським досвідом та відзначила актуальність напрямів підготовки фахівців на здобуття ступеня магістра.

Були представлені сфери професійної діяльності випускника магістратури. Спеціальність «Управління проектами» дозволить випускнику працювати керівником проектів і програм у різних сферах матеріального та нематеріального виробництва.

Під керівництвом викладачів кафедри магістранти беруть участь у конкурсах наукових робіт регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Так, студенти Інституту післядипломної освіти Бойко Євген Віталійович та Щукін Віталій Юрійович посіли призові місця у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами».

Запрошуємо на наступну презентацію програми, яка відбудеться 21 квітня 2016 року о 19:00 в Університеті економіки та права «КРОК» (ауд. 235) за адресою: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32 (ст. м. «Берестейська»).