Вітаємо Поскрипка Юрія Анатолійовича

Вітаємо Поскрипка Юрія Анатолійовича з успішним захистом кандидатської дисертації.

31 березня 2016 року відбувся захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами, координатора спеціалізації МБА «Фармацевтичний менеджмент» Поскрипка Юрія Анатолійовича.

Тема дисертації: «Механізм забезпечення кадрової безпеки в системі економічної безпеки підприємств».

Наукова спеціальність: 21.04.02 – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності.

Науковий керівник: Лаптєв Сергій Михайлович (кандидат економічних наук, професор, ректор ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»).

Офіційні опоненти:

– Ляшенко Олександра Миколаївна (доктор економічних наук, професор, «Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України», вчений секретар);

– Франчук Василь Іванович (доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів та економічної безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України).

Автореферат дисертації розміщено на сайті електронної бібліотеки.

Щиро вітаємо та зичимо нових наукових здобутків!