Студент магістратури посів друге місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді

14-15 квітня 2016 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами». До складу конкурсної комісії входила Данченко Олена Борисівна, д.т.н., доцент, завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами Університету «КРОК». Головою комісії був Чумаченко І.В., д.т.н., професор, завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

В олімпіаді приймали участь студенти магістерської програми «Управління проектами» Жданов С.М., Москов О.В. та Щукін В.Ю. За результатами олімпіади Москов Олексій Васильович посів друге місце, успішно пройшовши комп’ютерне тестування та вирішивши розрахункові та інтелектуальні завдання.

Дирекція Інституту післядипломної освіти вітає переможця, учасників та керівника магістерської програми з високим рівнем підготовки та відмінними результатами!