Програма та графік вступних випробувань

Графік роботи атестаційної комісії для проведення конкурсних фахових вступних випробувань для вступу на навчання на основі раніше здобутих освітньо-кваліфікаційних рівнів за спеціальностями магістратури:

15, 16 липня 2016 р., 29, 30 липня 2016 р., 26, 27 серпня 2016 р., 9, 10 вересня 2016 р.,

23, 24 вересня 2016 р., 21, 22 жовтня 2016 р., 25, 26 листопада 2016 р.

Початок випробувань 11.00

Спеціальність

Голова комісії випробування з іноземної мови

Члени комісії

Голова комісії фахового іспиту

Члени комісії

 

073 «Менеджмент»

спеціалізація «Бізнес-адміністрування»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Піддубна С.М.

Данченко О. Б.

Поскрипко Ю.А.

073 «Менеджмент»

Спеціалізація

«Управління інноваційною діяльністю»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Алькема В.Г.

Макаришева Т.С.

Кириченко О.С.

073 «Менеджмент»

спеціалізація «Управління проектами»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Данченко О. Б.

Бєлова О.І.

Поскрипко Ю.А.

073 «Менеджмент»

спеціалізація «Якість, стандартизація та сертифікація»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Віткін Л.М.

Алькема В.Г.

Макаришева Т.С.

073 «Менеджмент»

спеціалізація «Адміністративний менеджмент»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Піддубна С.М.

Алькема В.Г.

Запорожець Т.В.

011 «Науки про освіту»

спеціалізація «Педагогіка вищої школи»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Алькема В.Г.

Чаюн Н.С.

Ушакова Н.М

073 «Менеджмент»

Спеціалізація «Управління навчальним закладом»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Алькема В.Г.

Чаюн Н.С.

Ушакова Н.М

Графік роботи атестаційної комісії для проведення конкурсних фахових вступних випробувань для вступу на навчання на основі раніше здобутих освітньо-кваліфікаційних рівнів за спеціальностями програм перепідготовки:

15, 16 липня 2016 р., 29, 30 липня 2016 р., 26, 27 серпня 2016 р., 9, 10 вересня 2016 р.,

23, 24 вересня 2016 р., 21, 22 жовтня 2016 р., 25, 26 листопада 2016 р.

Початок випробувань 11.00

Спеціальність

Голова комісії випробування з іноземної мови

Члени комісії

Голова комісії фахового іспиту

Члени комісії

 

051 «Економіка» спеціалізація «Економіка підприємства»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Галиця І.О.

Луценко І.А.

Лелюк О.О.

 

072 «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізація «Фінанси і кредит»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Грушко В.І.

Румик І.І.

Чумаченко О.Г.

 

056 «Міжнародні економічні відносини» спеціалізація «Міжнародна економіка»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

 

Ковтонюк К.В.

 

Ніколаєв Д.Г.

Оласюк Г.П..

 

071 «Облік і оподаткування» спеціалізація «Облік і аудит»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Грушко В.І.

Ромашко О.М.

Больботенко І.В.

 

075 «Маркетинг» спеціалізація «Маркетинг»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Петрова І.Л.

Хмурковький Г.В.

Терон І.В.

 

073 «Менеджмент» спеціалізація «Менеджмент ЗЕД»

Хмель В.В.

Аргатюк І.В.

Базілевич О.В.

Алькема В.Г.

Мельник В.А.

Пекна Г.Б.