«Інтелект - студія» - це прогресивне підприємницьке співтовариство навчання та спілкування, де Ви можете отримати доступ до просунутої бізнес-освіти на програмах Executive Development та спеціалізованих тренінгах без суттєвого додаткового навантаження на роботу, відрядження та особистий розклад.

Ви - той, хто планує і контролює роботу своїх підлеглих, налагоджує комунікації, приймає рішення і вирішує проблеми?

Ви - той, кому необхідно шукати і знаходити варіанти ефективних дій в межах обмеженого бюджету ?

Ви-той, на кого лягає найбільша відповідальність у компанії-перетворювати плани в дії, ідеї - в готовий продукт, а маркетингові активності -в прибуток?

Вам необхідно в стислі терміни отримати концентрат знань і відразу ж застосувати його на своєму робочому місці?

Запрошуємо до Інтелект-студії нашого Інституту!

Короткострокові (2-3 місяці) програми розвитку управлінської майстерності та лідерських якостей Executive Development призначені для лідерів і керівників на всіх рівнях організації, від молодших керівників і керівників команд до керівників підрозділів і ТОП - менеджерів.
Ці програми дозволяють Вам, як професіоналам, удосконалювати старі і розробляти нові навички в багатьох областях бізнесу, включаючи стратегію, управління проектами, маркетинг, фінанси, переговори тощо.

Найголовніше - наші ефективні програми Executive Development допомагають Вам краще вчитися «робити», а не просто «бачити», тому що вони практичні і інтерактивні.

Ми ніколи не допустимо в аудиторію «чистого» теоретика, який вміє тільки читати презентацію в PowerPoint і не має ніякого досвіду роботи в реальному бізнесі.

Ви отримуєте нові навички та знання, використовуючи практичний досвід наших викладачів, за плечима яких не один десяток успішно реалізованих проектів, досвід керівництва компаніями або підрозділами.

Не має значення- Ви новачок в менеджменті чи досвічений керівник - в нас знайдеться програма для Вас!          

Також на Вас чекають цікаві дискусії, семінари, «круглі столи», майстер-класи, нові зустрічі та корисні знайомства.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!


All news