День відкритих дверей

У день відкритих дверей Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університет «КРОК» запрошує Вас в «Бізнес- лайфхак Майстерню» на серію short-тренінгів.

«Бізнес-лайфхак майстерня» для тих, хто хоче:

- Інсайтів;

- Реальних робочих ідей;

- Живого продуктивного спілкування з носите лями практичних знань;

- Відповідей на нагальні питання;

- Подальшого розвитку і вдосконалення.

Ми не будемо розповідати теорію - впевнені, Ви її знаєте.

Ми не будемо говорити про елементарні навички - Ви це вмієте.

Ви побачите, почуєте і спробуєте перевірені на практиці управлінські інструменти, які реально працюють в бізнесі і яким можна навчитися тільки у тих, хто дійсно ними володіє.

Спікери заходу упакували свої унікальні управлінські інструменти в короткі одногодинні тренінги, які будуть проходити одночасно в трьох аудиторіях. Таким чином, Ви можете відвідати на вибір 4 short-тренінгу.

Вибір за вами!

 

Реєстрація

   


«Хвороби проектів: як діагностувати та лікувати»

11:00-12:00

Гадаєте, хворіють тільки люди або тварини? Ні, проектам таж властиві хвороби. У проектів може бути нежить, а може – застуда, а може більш серьозна хвороба, яка потребує оперативного втручання. Як діагностувати хвороби проектів і підтримувати їх здоровий стан розповість Доктор (д.т.н) по лікуванню хвороб проектів Данченко Олена

Подорож по-японські: прогулянка в Гемба

11:00-12:00

А Ви подорожували в Гемба? Це не острів, що не скеля і не країна. По-японськи Гемба означає «фактичне місце» - тобто,місце, де відбувається реальна дія. У бізнесі Гемба- це місце, в якому відбуваються дії, що додають цінність і створюють задоволення для споживача.. Банківські касири працюють в Гемба, Офісні службовці, працівники колл-центрів, продавці-консультанти працюють в Гемба, в готелі Гемба є всюди: на вході, в номерах, барах і ресторанах, місцях обслуговування і реєстрації відвідувачів. Саме, проблеми, що виникають в Гемба, ведуть до відтоку клієнтів і зменшення доходів. Єдиний спосіб побачити і зрозуміти, що відбувається в Гемба - піти і побачити все своїми очима.У подорож по Гемба вас запрошує Ірина Кравцова, директор з операційної ефективності ряду великих компаній, сертифікований менеджер за якістю Європейської організації якості EOQ, яка в своїй бізнес-практиці успішно робить те, про що розповідає.)))))

Інноваційний розвиток підприємств - шлях до успіху

13:30-14:30

В рамках цього заходу ви отримаєте відповідь на запитання «Як стати успішним в діловому житті та бізнесі?» «Як привести до успіху свою компанію?» Ми спільно з Вами знайдемо ключ до вирішення цих важливих завдань. Ми на реальному прикладі здійснимо десять КРОКів до успіху. В процесі заходу передбачається активна участь учасників. Розгляд реальних ситуацій. Надаються можливості здійснити діагностику своїх здібностей та оцінити вірність своїх професійних орієнтацій. На ці цікаві запитання дає відповідь Кириченко Оксана,доцент кафедри Управлінських технологій, координатор магістерської освітньої програми «Управління іноваційною діяльністю».

Реформування інфраструктури якості України за європейською моделлю

14:30-15:30

Цей майстер-клас буде цікавим для тих, хто прагне виходити зі своєю продукцією на міжнародні ринки. Він спрямований на адаптацію слухачів до сучасних загальносвітових та європейських концепцій забезпечення якості. Передбачає коротке знайомство з реальними проблемами вітчизняного бізнесу у сфері якості. Слухачі будуть залучені до аналізу ситуації та побудови алгоритму забезпечення випуску продукції та послуг конкурентоспроможних на світовому ринку. Ведучий заходу - Віткін Леонід,  д. т.н.,професор, координатор магістерської освітньої програми «Якість, стандартизація, сертифікація»

Майстер-клас «Управлінська компетентність керівника навчального закладу

11:00-12:00

Цей майстер-клас розраховано на всіх, хто безпосередньо задіяний в управлінні освітою та корпоративним розвитком персоналу. Слухачі ознайомляться з сучасними викликами та вимогами у сфері освіти та корпоративного розвитку персоналу. Усвідомлять які профілі компетентностей необхідно сформувати сучасному управлінцю у сфері освіти та HR – менеджеру. Сформують нове бачення управління закладом освіти в умовах євроінтеграції. Своїм найбагатшим досвідом та майстерністю  ділиться Ушакова Ніна Миколаївна, к.е.н, професор,координатор магістерської програми «Управління навчальним закладом»,професор кафедри Управлінських технологій

Розвиток педагогічної майстерності викладача

12:00-13:00

 Кожного з нас була улюблена вчителька, вчитель або викладач у виші. Мі слухали їх затамувавши подих, намагаючись не пропустити жодного слова. Хочете теж бути для своїх учнів такими? Приходьте на майстер-клас, який спрямовано на аналіз педагогічної діяльності викладача з орієнтацією на конкурентоздатність, мобільність та адаптивність. Ви отримаєте відповіді на питання «Як сформувати готовність до навчання протягом життя?», «Як уникнути професійного вигорання?», «Чи можливо бути завжди цікавим для здобувачів?». Ви ознайомитесь з прикладами успішної педагогічної практики і сформуєте системне бачення педагогічної діяльності. Вас чекає Чаюн Надія Степанівна, к. пед.. наук,доцент кафедри Управлінських технологій.

Україна. Культурні коди і інноваційний прорив

12:00-13:00

Цікава і актуальна тема. Слухачі дізнаються з яких культурних проявів складається ділова культура в Україні. Як культура нації впливає на розвиток науки і мистецтва. Як можна використовувати культурні особливості людей їм на благо, а так само для нарощування глобальної конкурентоспроможності країни. Спікер теми - Макацарія Валеріан, ментор, лектор, дипломат, Керівник "Art Business Studio" та глава Public Organization "Tolerance" Ukraine. 

Таємна влада PR – технологій

14:30-15:30

Сьогодні кожна поважаюча себе фірма або компанія, щоб швидко і правильно розвиватися, використовує якісну рекламу і допомогу PR-агентів. Такі засоби допомагають вивести замовника на високий рівень на ринку, а також створити позитивний, належний успішній людині імідж. Оскільки PR послуги дуже затребувані на сьогоднішній день, почало з'являтися все більше і більше PR технологій, які допомагають досягти бажаного результату ще швидше і якісніше. Більш того, сучасні PR технології дають можливість створити сильну і впливову організацію, яка здатна витримати навіть найжорстокішу і серйозну конкуренцію на ринку. Все про таємниці PR – технологій знає Петрова Ірина, професор, зав. кафедрою маркетингу університету КРОК, автор числених публікацій.  

Хто в хаті хазяїн? Або кінестатичний образ лідера

12:00-13:00

Що є головним у портреті лідера? Більшість впевнено відповідає на це питання: сила! Сила чого або сила яка? Які її складові? У кожного лідера є свій стиль, шаблон поведінки, за яким більшість людей дізнається лідера або ВВ (Big Boss). Чи можете ви визначити свій набір «фішок», за якими в вас можна дізнатися лідера групи? Учасники майстер-класу активно шукають і знаходять відповіді на ці питання, а також визначають індивідуальні напрямки розвитку лідерського потенціалу. Обговорювати проблеми лідерства Ви будете з Коленченко Аллою Олександрівною, досвіченим  бізнес-психологом, викладачем, консультантом, автором  десятків публікацій з психології управління та корпоративної культури в професійних журналах. 

Гнучкі підходи до управління IT –проектами

13:30-14:30

За оцінками PMI до 2020 року з'являться 15 мільйонів нових позицій проектних фахівців - а багатьом іншим професіоналам часто доводиться керувати міні-проектами, хоча б на особистому рівні. Всі проекти різні. Не існує ідеальної системи управління проектами, що підходить для кожного з видів проектів. Також не існує системи, яка б підходила кожному керівнику і була зручна для всіх членів команди. Однак за час існування проектного управління було створено чимало ефективних підходів, методик і стандартів, які можна взяти на озброєння. На заході Ви зможете засвоїти основи управління проектами за допомогою гнучких методологій управління проектами: навчитися розрізняти необхідність в класичних або гнучких методах управління проектами;  познайомитися з ідеями, механізмами гнучких методів управління Agile, Scrum, Kanban, Lean і ін. О гнучких підходах до управління проектами доповідає Гончаренко В’ячеслав, проектний менеджер, керівник, IT-проектів ТОВ "Marafet Home", Мережа магазинів «Marafet Home».

Техніка ведення переговорів або підкилимові забави

13:30-14:30

Щоб отримати перевагу при веденні переговорів, сторони використовують різні техніки і методи. Часом, це не зовсім чесні гри. Тренінги по переговорах, на рівні з тренінгами з продажу, зараз одні з найбільш затребуваних в бізнес - освіті. Техніки впливу на співрозмовника, опір «брудним» тактикам, спрямованим проти вас, вибудовування довгострокових відносин, відстоювання інтересів сторін - ось першочергові завдання парламентерів. Багато покладаються на «авось» і на вроджені якості і інтуїцію. Але, як показує практика, не все так гладко. Переговори нас оточують, ми в них знаходимося постійно стикаючись з ними в сім'ї, на роботі, в транспорті, на вулиці, в гос.органах і т.д. Ми змушені протистояти агресії, майстерним маніпуляціям, тиску. Рідко, коли сторони одночасно спрямовані на досягнення взаємовигідних домовленостей. Преговорів - це мистецтво. Для того, щоб вони були успішними, а за Ви мали славу слава успішного парламентера, цьому треба вчитися. Про деякі нюанси побудови переговорного процесу ви дізнаєтеся на майстер-класі. Переговорні практики демонструє Евген Павлічер - засновник тренінгової школи переговорів і продажів S2S, бізнес-тренер, викладач МВА, підприємець, бізнес-консультант. 

Прийняття управлінських рішень у бізнесі

14:30-15:30

Приймати рішення, а тим більше управлінські, завжди було не просто, але вкрай необхідно. Якщо почати приймати рішення правильно, то це стає набагато складніше, ніж їх реалізовувати. Але зате набагато вигідніше. Правильно прийнявши управлінське рішення, Ви отримуєте впевненість в тому, що в справу або бізнес можна вкладати гроші і свій час. І незважаючи на дію закону підлості, який говорить, що «сама груба помилка буде виявлена, лише тоді, коли програма пробуде в виробництві, по крайней мере, півроку», і незважаючи на те, що за твердженням класиків «неточно спланована програма вимагає в три рази більше часу, ніж передбачалося, а ретельно спланована - тільки в два рази », управлінці продовжує шукати критерії правильності прийнятого рішення. Правильні рішення буде з вами приймати Бєлова Олена  к.е.н, доцент кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами, автор більш ніж 30 публікацій з питань стратегічного управління. 

Реєстрація