Popup телефоны – mobile

(044) 453-20-89455-56-90455-57-12 (внутр. 265) – підвищення кваліфікації,
(044) 455-69-79 (внутр. 234) – магістерська підготовка

Викладачі

Олена Бєлова

Старший викладач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами Університету «КРОК». Педагогічний стаж – 12 років. У науковому доробку викладача – 35 наукових видань (в т.ч. 20 статей у наукових фахових виданнях) та понад 50 навчально-методичних видань.

Ірина Кравцова

Керівник проектів з удосконалення процесів, поліпшення якості проектів і продукції. Понад 15 років застосування на практиці методів сучасного менеджменту в українських компаніях різного масштабу (від приватних підприємців до підприємств з іноземними інвестиціями) на позиціях від менеджера до директора департаменту. Сертифікований менеджер з якості European Organization for Quality (EOQ). З 2005 року основний напрямок діяльності – бізнес-аналіз та оптимізація бізнес-процесів.

Тамара Дзюба

МВА SIC. Маркетер, 20 років досвіду керівництва маркетинговими підрозділами в компаніях і консультування бізнесу. Особистий досвід виведення нових продуктів на ринок, побудови дилерської мережі, проектування брендів, планування та проведення маркетингових досліджень. Керівник Центру маркетингової підтримки “МаФін”. Область експертизи: стратегічні маркетингові рішення. Автор програми «Технології ціннісного маркетингу», «Маркетинговий спецназ. Марш-кидок», «Мистецтво вражаючої презентації» та ін. Досвід викладання маркетингових дисциплін – 7 років.

Лариса Петрова

МВА «Бізнес-психологія», здобувач наукового ступеня кандидата психологічних наук.

 

Максим Максимов

Провідний Інтернет-маркетолог X-Tend Group, сертифікований фахівець Google Adwords, Google Analytics. Має 6-річний практичний досвід в Інтернет-маркетингу, досвід проведення навчальних програм, тренінгів – більше 300 годин.

Євген Павлічер

Підприємець, бізнес-тренер, викладач МВА, бізнес-консультант. Підприємець з багаторічним досвідом роботи. Фахівець з питань заснування виробничих і торгових компаній з нуля, ведення високоефективних переговорів і продажів. Володіє інструментарієм роботи в кризових умовах. Виводить підприємства на високі показники KPI.

Денис Кислов

Кандидат політичних наук, викладач, бізнес-тренер. Автор і співавтор понад 40 наукових публікацій та методичних розробок, займається видавничою та журналістською діяльністю. З 15 липня 2011 р. – член-корреспондент Української академії наук. Засновник Міжнародного бюро корпоративного аналізу та консалтингу, за спиною якого –- допомога в організації десятка стартапів з 2007 року. Фахівець у галузі реклами, маркетингових комунікацій, бренд-менеджменту, PR-текстів, політичної безпеки, інформаційної та медіа-безпеки.

Олена Данченко

Доктор технічних наук, доцент, сертифікований проектний менеджер: міжнародний сертифікат IPMA, диплом SIC-MBA. Стаж навчальної роботи – 20 років. Участь у проектах, консалтинг та тренінги у сфері проектного, процесного менеджменту, реінжинірингу бізнес-процесів, управління ризиками. Автор понад 150 наукових та методичних видань, серед яких монографії та навчальні посібники. Завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами.

Олена Ковальова

Практикуючий психолог-консультант, коуч, бізнес-тренер. Досконало володіє тренінговими, діагностичними та оцінювальними методиками. В активі понад 100 авторських навчальних тренінгових курсів.

Ольга Дорошенко

Викладач Університету «КРОК»: Windows, MS Word, Excel, Access, PowerPoint, Internet, Видавнича система Photoshop, Машинопис (сліпий десятипальцевий метод).

Алла Капацина

Консультант з бізнес-психології, психолог, бізнес-тренер з 10-річним досвідом. Досконало володіє тренінговими, діагностичними та оціночними методиками. Клієнти: співробітники банку «Мрія», українського представництва компанії «Адідас», об‘єднання «Познякижилбуд», журнал «Тест-драйв», боулінг-клуб «Махаон» та ін.

Алла Коленченко

Бізнес-тренер, консультант з питань управління персоналом, бізнес-комунікацій. Автор та розробник навчальних курсів «Директор по персоналу», «Секретар (офіс-менеджер)», «Менеджер з персоналу», «Менеджер з адміністративної діяльності» та інших. Автор більш ніж 70 публікацій у професійних журналах.

Юлія Перлова

Професійний сертифікований коуч (Erickson University International). Досвід роботи – 9 років: більше 1250 годин платних коуч-сесій; 530 індивідуальних і корпоративних клієнтів. Спеціалізація: лайф-коучинг, глибинний трансформаційний коучинг.

Майя Айзенварг

Методист-інструктор «Школи Ейдетики» Центру «ProfiT», практикуючий бізнес-тренер з ейдетики.

 

Галина Соломіна

Практикуючий бізнес-тренер, викладач Університету «КРОК»: кадровий менеджмент, психологія особистості, психологія успіху.

 

Дмитро Захарченко

Фахівець з розробки програмного забезпечення. Більше 5 років успішно займається SEO – оптимізацією і пошуковим просуванням сайтів».

Тетяна Запорожець

Бізнес-тренер, кандидат філософських наук, доцент кафедри управлінських технологій, координатор і організатор психологічних, терапевтичних, навчальних семінарів та семінарів з особистісного розвитку. Тренінги та майстер-класи. Ко-тренер виїзних літніх семінарів. Ведуча груп зі спонтанного танцю.

В’ячеслав Полєтаєв

Сертифікований фахівець Microsoft® по веб-розробці. Викладач-практик з багаторічним досвідом. У своїй викладацькій діяльності робить основний упор на рішення прикладних задач і індивідуальний підхід до кожного слухача. Під його керівництвом Ви успішно освоїте всі теоретичні знання і навчитеся необхідним практичним навичкам.

Добришін Юрій

Кандидат технічних наук. викладач-практик з 15-річним стажем.

На заняттях особливу увагу приділяє прикладних задач і індивідуальному підходу, по впровадженню сучасних методик навчання, що гарантовано дає можливість слухачам оперативно застосовувати отримані знання і навички в практичній діяльності, готує слухачів до складання сертифікованого іспиту з адміністрування баз даних з використанням програмних компонентів СУБД Oracle, MS SQL.

Є проектувальником і розробником баз даних, які впроваджені і експлуатуються в державних і комерційних підприємствах. На професійному рівні працює з сучасними операційними системами Windows і Linux, СУБД Oracle, MS SQL, створює структурні компоненти програмного забезпечення баз даних на мові програмування Тtransact – SQL.

Бере активну участь в проведенні практичних міжнародних семінарів і виставок, присвячених тенденціям розвитку і створення баз Oracle, MS SQL, MySQL.

Лідія Басмат

викладач-практик Університету «КРОК». Має понад 15-річний досвід роботи на посадах начальника відділу кадрів, директора з управління персоналом. Має великий досвід роботи з проведення кадрового аудиту на підприємствах України. На запрошення підприємств проводить семінари з трудового права та ведення кадрового діловодства. Консультує працівників кадрових служб із вирішення нестандартних ситуацій.

Визнана Всеукраїнською асоціацією кадровиків експертом з питань трудового права та кадрового діловодства. Є автором низки статей в журналах «Довідник кадровика» та «Кадровик України», на сайтах Всеукраїнської асоціації кадровиків і HR Ліга співтовариство кадровиків і фахівців з управління персоналом, розробником тестових і практичних завдань для визначення кращого кадровика в номінації «Кадровик року».

Співпрацює з телеканалом «Надія» в якості експерта з трудового права та кадрового діловодства.

Юрій Поскрипко

Кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами УЕП «КРОК», диплом MBA. Стаж викладацької та наукової роботи – 15 років, бізнес-досвід – 15 років. Управлінець, бізнес-тренер і консультант.

Ірина Леончук

Тренер, бізнес-консультант з питань стратегічного управління та кадрового менеджменту. Автор методики “Оцінка бізнес-потенціалу та бізнес-діяльності компанії». Володіє ступінню МВА у банківській справі, автор навчального посібника «Операції центрального банку».

Марія Нестерова

Доктор філософських наук, доцент, сертифікований консультант з управління, медіатор, фасилітатор, коуч, тренер, завідувач лабораторії соціальних вимірів когнітивістики Науково-дослідного центру когнітивістики, професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності НПУ ім. М.П. Драгоманова. Автор понад 90 наукових та методичних видань, серед яких монографії та навчальні посібники. Стаж управлінської діяльності 25 років, викладацької та тренінгової діяльності -20 років, коучінгової та консалтингової діяльності – 15 років. Член Європейської Федерації Коучингу, когнітолог, психолог, арттерапевт.

Оголошується набір на навчальні програми та курси

Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 17:00 – 21:20 (пт); 10.00 - 18.30 (сб)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 10:00 – 15:30 (сб)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 10:30 – 15:00 (сб або нд)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 – 21:30 (пн, чт)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 – 21:30 (пн, ср)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 – 21:30 (пн., ср.)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 - 21:30 (пн, чт)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 – 21:30 (пн, чт)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкритаГрафік навчання: 10:00 – 15:30 (сб)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкритаГрафік навчання: 10:00 – 15:30 (нд)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкритаГрафік навчання: 10:00 – 15:30 (нд)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкритаГрафік навчання: 10:00 – 15:30 (сб)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 16:00 – 18:50 (вт, чт)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 09:00 — 15:30 (сб, нд)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 9.00 - 15.30 (сб, нд)