Popup телефоны – mobile

(044) 453-20-89455-56-90455-57-12 (внутр. 265) – підвищення кваліфікації,
(044) 455-69-79 (внутр. 234) – магістерська підготовка

Магістратура

Приєднуйтесь до нас!
Приєднуйтесь до нас! Подати заявку на навчання

Магістерські програми для вашої успішної кар'єри! Магістерські програми для вашої успішної кар’єри!

Магістратура є завершальним рівнем вищої освіти. Для студента вона передбачає вибір більш вузької спеціалізації або набуття нової кваліфікації. Магістерська програма не завжди збігається з попередньою освітою. Студент обирає цікавий йому напрям підготовки, який поглиблює та доповнює здобуті раніше знання. Здобутий диплом магістра допомагає випускнику бути затребуваним і унікальним фахівцем в тій чи іншій сфері. Попит на нього як на менеджера-управлінця відразу зростає, а сам випускник стає більш впевненим у завтрашньому дні.

Наша мета – це Ваш результат, який принесе свої плоди, забезпечить Вам радість і впевненість у майбутньому. Знання, отримані в Університеті «КРОК» – це, в першу чергу, практичний досвід, який високо цінується в бізнес-середовищі.

Наші випускники займають керівні посади, вміють працювати в стресових ситуаціях і володіють усіма секретами успішного керівництва підприємством.

Університет «КРОК» за довгі роки став впізнаваним брендом, який користується популярністю, а головне, – довірою у наших студентів і роботодавців.

Що ми пропонуємо?

Наші кафедри охоплюють великий діапазон напрямів і, що важливо, мають власну сучасну матеріально-технічну базу.

Ми доклали максимум зусиль для створення унікальних програм, які орієнтовані на наших студентів, на надбання ними необхідних знань і на те, щоб вони змогли їх використати у розвитку своєї кар’єри. Наші програми постійно оновлюються відповідно до вимог сучасного ринку. У нашому Інституті Ви зможете не тільки підібрати необхідну спеціальність, але і вибрати потрібний вектор у Вашому подальшому житті. Також ми пропонуємо різні форми навчання: денна, заочна, заочна (модульна) та заочна (дистанційна).

Заочна (дистанційна) форма навчання передбачає використання комп’ютерних і телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів зі студентами на різних етапах навчання і самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі. Така форма навчання є на магістерських програмах «Управління інноваційною діяльністю» та «Якість, стандартизація та сертифікація».

Вимоги до вступників:

  • Попередній рівень освіти: базова вища освіта або повна вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”, “спеціаліст”, “магістр”)
  • Конкурсний відбір.

Необхідні документи:

  • 6 кольорових фотокарток (3х4)
  • Диплом з додатком (оригінал та копія)
  • Паспорт (подається особисто та копія 1,2,11 ст.)
  • Ідентифікаційний код (копія)
  • Довідка з місця роботи або копія трудової книжки

Професійний викладацький склад

Заняття проводять 87 викладачів, з них 16 докторів наук і професорів, 59 кандидатів наук і доцентів. Весь викладацький склад – провідні фахівці, які представляють відомі наукові школи, сертифіковані практики – консультанти, коучі, бізнес-тренери, керівники-практики, власники бізнесу.

Навчання  на  магістерських  програмах  –  це  важливий  крок  до  успіху! Наша  головна цінність – Ваші ефективні результати.

Будьте завжди на «КРОК» попереду! Будьте з нами!