Popup телефоны – mobile

(044) 453-20-89455-56-90455-57-12 (внутр. 265) – підвищення кваліфікації,
(044) 455-69-79 (внутр. 234) – магістерська підготовка

Адміністративний менеджмент

В умовах адміністративно-командної системи управління економікою робота менеджера базувалась на вмінні формулювати та віддавати розпорядження і накази, обіймання певної посади часто залежало від побічних факторів – партійності, лояльності до режиму, родинних зв’язків тощо.

В умовах ринкової економіки працівники сфери управління повинні володіти системними знаннями з економічної теорії, маркетингу, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності та іншими, досконально знати механізми управлінського впливу на колектив працівників та окремих виконавців.
Тому, багато в чому вдосконалення системи адміністративного управління залежатиме від людей, які будуть здійснювати цей процес та керувати ним. Ідеться про підготовку фахівців-менеджерів та керівників, здатних на сучасному рівні здійснювати управління як в державних органах, так і на рівні підприємства, адже адміністративний менеджмент – одна з основних функцій управління для керівника будь-якого рівня.

Той, хто бере участь в плануванні, координуванні, управлінні або контролюванні аспектів бізнесу, може вважатися адміністративним менеджером.

Ви готові отримати системні, цінні, цікаві та практичні знання в галузі управління, адміністрування і ряду суміжних областей необхідних для успіху в кар’єрі та управлінні?

Тоді запрошуємо на магістерську програму “Адміністративний менеджмент!

Перегляньте презентацію, для того, щоб ознайомитися з умовами вступу, дисциплінами програми, терміном та вартістю навчання.
Для більш комфортного перегляду розверніть презентацію на весь екран.

Програма фах. випробування з  «Адміністративний менеджмент»

Випускники програми отримують диплом магістра встановленого зразка з присвоєнням двох кваліфікацій: «Менеджер (управитель) з адміністративної діяльності» та «Менеджер (управитель) із зв’язків з громадськістю».

Володіння магістерським дипломом з адміністративного менеджменту демонструє Ваші знання, вміння та навички і вказує, що його власник має компетенцію, розуміння і потенціал стати успішним старшим менеджером, адміністратором або виконавцем.