Popup телефоны – mobile

(044) 453-20-89455-56-90455-57-12 (внутр. 265) – підвищення кваліфікації,
(044) 455-69-79 (внутр. 234) – магістерська підготовка

Магістерська програма «Управління проєктами»

Компанії процвітають або зазнають невдачі завдяки своєчасному виведенню на ринок якісних продуктів та послуг. Цей процес завжди пов’язаний із проєктами. Проєктний менеджмент в своїй діяльності застосовують підприємства малого, середнього та великого бізнесу, державні підприємства, інвестиційні корпорації, органи влади. Від початку до завершення керівники проєктів відповідають за кожен етап процесу: формалізацію проєкту, оцінку витрат і ризиків, планування та моніторинг графіку, управління бюджетом, ведення переговорів і вирішення конфліктів, контроль результатів проєкту. Тому вимоги до таких керівників є надто високими.

Натепер проєктний менеджер – це не лише компетентний фахівець, але і «драйвер» змін, і проактивний лідер, і засновник еко-системи проєкту.

Для чого і як створена магістерська освітня програма «Управління проєктами»?

Програма є симбіозом методів та інструментів для управління довгостроковими і короткостроковими проєктами в будь-яких організаціях та реальних кейсів. Структура програми охоплює розроблена необхідні концепти та практики управління проєктами в різних сферах бізнесу.

Підґрунтям програми є міжнародні стандарти управління проєктами ( NCB, PMBoK, P2M, Agile), про особливості і специфіку застосування кожного з яких ви дізнаєтесь усе і навіть трохи більше.

Кому необхідна магістерська програма «Управління проєктами»?

  • підприємцям, які вже спробували себе в реальному бізнесі і шукають нові інструменти для досягнення амбітних цілей;
  • керівникам підприємств і організацій, які працюють у будь-яких галузях, та усвідомлюють потребу в опануванні новітніми управлінськими технологіями;

Хто ще може навчатися?

  • Усі, хто зацікавлений у «зламуванні коду» проєктного підходу до управління, і вже має диплом бакалавра або спеціаліста чи магістра.

Чому Ви зможете навчитись?

  • професійному управлінню проєктами;
  • керуванню масштабом проєкту, ризиками, якістю та параметрами продуктивності,
  • інтеграції кращих практик та інструментів в управління проєктами;
  • навичкам критичного мислення;
  • соціально-відповідальній взаємодії з усіма стнйкхолдерами проєкту;
  • створенню власного стилю управління проєктом.

Перегляньте презентацію, для того, щоб ознайомитися з умовами вступу, дисциплінами програми, терміном та вартістю навчання.
Для більш комфортного перегляду розверніть презентацію на весь екран.

Powered By EmbedPress

Програма фахового випробування з  «Управління проєктами»

Під час навчання Ви зможете отримувати фахові консультації щодо створення Вашого персонального проєкту.

Швидка технологічна і цифрова трансформація, висока ризикованість та нестабільність середовища вимагають, щоб керівники проєктів були справжніми новаторами в своїх організаціях. Тому наразі попит на кваліфікованих менеджерів проєктів перевищує пропозицію.

НАША КАРТА ЦІННОСТЕЙ