Popup телефоны – mobile

(044) 453-20-89455-56-90455-57-12 (внутр. 265) – підвищення кваліфікації,
(044) 455-69-79 (внутр. 234) – магістерська підготовка

Управління власністю

«Управління власністю» –   це освітня програма для управлінців та службовців,  із підготовки  спеціалістів нової формації для впровадження  сучасних методів ефективного управління власністю.

Право власності – це врегульовані законом суспільні відносини з приводу володіння, користування і розпорядження майном. Власність в Україні
виступає в таких формах: приватна, колективна, державна. До державної власності в Україні належать загальнодержавна (Республіканська) власність і власність адміністративно-територіальних одиниць (комунальна власність).

Ця тема дуже важлива і цікава, особливо з точки зору перспектив розвитку місцевого самоврядування в муніципальних утвореннях.
Після проголошення державної незалежності України перед суспільством і країною встали важливі проблеми, пов’язані з розвитком місцевого самоврядування, як одного з ключових елементів взаємодії територіальних громад, держави і місцевості.

Перегляньте презентацію для того, щоб ознайомитися з дисциплінами програми,  умовами вступу, терміном та вартістю навчання.

Для більш комфортного перегляду розгорніть презентацію на весь екран.

Після закінчення програми Ви  отримуєте диплом магістра встановленого зразка зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Управління власністю»

Випускники цієї програми  працюють в управляючих компаніях,  в сфері корпоративного управління, управління комунальною  та приватною,  спільною власністю  виконуючи  такі функції як:

  • формування,  організація та адміністрування  управляючих компаній,
  • управління та облік власності,
  • управління відносинами приватизації,
  • в сфері оренди комунальної власності,
  • управління нормативно-регламентаційною діяльністю,
  • управління майновими комплексами та спільною власністю,
  • управління фінансовими активами, цінними паперами та інвестиціями, управління інфраструктурою.

Вимоги до вступу:
Попередній рівень освіти: вища (спеціаліст, магістр) або базова (бакалавр) вища освіта;
Конкурсний відбір.

Вступні іспити:
Усний із основ менеджменту;
Письмовий із іноземної мови.