Popup телефоны – mobile

(044) 453-20-89455-56-90455-57-12 (внутр. 265) – підвищення кваліфікації,
(044) 455-69-79 (внутр. 234) – магістерська підготовка

Управління закладом освіти

Якість освіти в сучасних закладах  освіти значною мірою визначається не тільки особистим професіоналізмом вчителів або викладачів, а й рівнем професійної підготовки  лідера закладу, головного керівника. Хто такий директор школи, коледжу  або ректор університету? Якими знаннями, досвідом їм необхідно володіти? Які особистісні якості потрібно розвивати майбутньому лідеру? Як оцінити ступінь готовності претендента на посаду першої особи в навчальному закладі?

Магістерська програма «Управління закладом освіти» для Вас, якщо Ви вже керуєте закладом освіти чи його підрозділом,  або тільки намагаєтеся їм стати.

Можливість вступу без ЗНО (з англійської мови)!!! Якщо Ви вже маєте диплом спеціаліста чи магістра, в цьому році є остання можливість вступу на магістратуру зі спеціальності “Менеджмент” без ЗНО. В цьому разі Ви здаєте тільки внутрішні вступні екзамени.

Знання та навички, якими Ви оволодієте під час навчання, стануть у нагоді  керівникам закладів освіти як державної, так і комунальної та приватної форми власності.

Випускники нашої програми досконало володіють новими технологічними підходами до освітньої діяльності.

Впровадження інноваційних проектів, ведення новаторських процесів, володіння програмно-цільовими і орієнтованими на особистісний розвиток підходами до управління – це навички та вміння, які можна придбати, навчаючись за нашою програмою.

Перегляньте презентацію, для того, щоб ознайомитися з умовами вступу, дисциплінами програми, терміном та вартістю навчання.

Для більш комфортного перегляду розверніть презентацію на весь екран.

Наша програма підвищує Ваш професіоналізм як  керівника, дозволяє Вам розкритися в різних аспектах своєї діяльності, використовувати на практиці методи управління навчальним закладом, допомагає стати успішним і діяльним управлінцем, працюючим на благо розвитку і процвітання.

Документ про закінчення

Диплом магістра з кваліфікацією «керівник підприємства, установи, організації» (у сфері освіти та виробничого навчання):

  • Сертифікат компетентності сформованої в процесі обраного тренінгу