Магістратура

Приєднуйтесь до нас! Подати заявку на навчання

  Магістерські програми для вашої успішної кар'єри!

   

  Магістратура є завершальним рівнем вищої освіти. Для студента вона передбачає вибір більш вузької спеціалізації або набуття нової кваліфікації. Магістерська програма не завжди збігається з попередньою освітою. Студент обирає цікавий йому напрям підготовки, який поглиблює та доповнює здобуті раніше знання. Здобутий диплом магістра допомагає випускнику бути затребуваним і унікальним фахівцем в тій чи іншій сфері. Попит на нього як на менеджера-управлінця відразу зростає, а сам випускник стає більш впевненим у завтрашньому дні.

  Наша мета - це Ваш результат, який принесе свої плоди, забезпечить Вам радість і впевненість у майбутньому. Знання, отримані в Університеті «КРОК» – це, в першу чергу, практичний досвід, який високо цінується в бізнес-середовищі.

  Наші випускники займають керівні посади, вміють працювати в стресових ситуаціях і володіють усіма секретами успішного керівництва підприємством.

  Університет «КРОК» за довгі роки став впізнаваним брендом, який користується популярністю, а головне, - довірою у наших студентів і роботодавців.

  Що ми пропонуємо?

  Наші кафедри охоплюють великий діапазон напрямів і, що важливо, мають власну сучасну матеріально-технічну базу.

  Ми доклали максимум зусиль для створення унікальних програм, які орієнтовані на наших студентів, на надбання ними необхідних знань і на те, щоб вони змогли їх використати у розвитку своєї кар'єри. Наші програми постійно оновлюються відповідно до вимог сучасного ринку. У нашому Інституті Ви зможете не тільки підібрати необхідну спеціальність, але і вибрати потрібний вектор у Вашому подальшому житті. Також ми пропонуємо різні форми навчання: денна, заочна, заочна (модульна) та заочна (дистанційна).

  Форми навчання

  Графік основних занять

  Денна

  вівторок, четвер (18.55-21.25) та субота (9.00-15.00)

  Заочна

  субота 9.00-15.00

  Заочна (модульна)

  три дні на місяць (п'ятниця, субота, неділя)

  Заочна (дистанційна)

  вільний графік

  Заочна (дистанційна) форма навчання передбачає використання комп'ютерних і телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів зі студентами на різних етапах навчання і самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі. Така форма навчання є на магістерських програмах «Управління інноваційною діяльністю» та «Якість, стандартизація та сертифікація».

  Вимоги до вступників:

  1. Попередній рівень освіти: базова вища освіта або повна вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”, “спеціаліст”, “магістр”),
  2. Конкурсний відбір.

  Необхідні документи:

  • 6 кольорових фотокарток (3х4)
  • Диплом з додатком (оригінал та копія)
  • Паспорт (подається особисто та копія 1,2,11 ст.)
  • Ідентифікаційний код (копія)
  • Довідка з місця роботи або копія трудової книжки

  Професійний викладацький склад

  Заняття проводять 87 викладачів, з них 16 докторів наук і професорів, 59 кандидатів наук і доцентів. Весь викладацький склад - провідні фахівці, які представляють відомі наукові школи, сертифіковані практики - консультанти, коучі, бізнес-тренери, керівники-практики, власники бізнесу.

  Навчання  на  магістерських  програмах  -  це  важливий  крок  до  успіху! Наша  головна цінність - Ваші ефективні результати.

  Будьте завжди на «КРОК» попереду! Будьте з нами!