Відкрита в Університеті  «КРОК» у 2006 році, розроблена д.т.н., професором Польшаковим В. І. В основу програми покладено досвід провідних американських бізнес-шкіл. Головне завдання - максимальна адаптація програми до умов сучасного ринку України.

Якщо ви шукаєте магістерську програму, яка допоможе Вам успішно конкурувати на
професійному ринку, розкриє Ваш потенціал, відкриє двері для побудови різних
варіантів кар'єри і матиме довгостроковий попит на ринку праці, то магістерська
програма "Бізнес-адміністрування" Університету КРОК стає відмінним способом
отримати міждисциплінарний освіту і розумним вибором для Вашого успішного
майбутнього.

Перегляньте презентацію, для того, щоб ознайомитися з умовами вступу, дисциплінами програми, терміном та вартістю навчання.
Для більш комфортного перегляду розверніть презентацію на весь екран.


 

 

Національну магістерську програму «Бізнес-адміністрування» успішно закінчили більше 150 випускників. На сьогоднішній день вони займають керівні посади у великих компаніях і банках. Отримані знання та практичні навички дозволяють їм реалізувати інноваційні проекти і досягати поставлених цілей в найкоротші терміни, працюючи в конкурентному і нестабільному середовищі.

Серед наших випускників ТОП-менеджери компаній:

Випускники бізнес-адміністрування

 

Викладачі програми - провідні фахівці з управління організацією, управління проектами, управління якістю, моделювання бізнесу, реінжинірингу бізнес-процесів, креативного менеджменту, які є представниками відомих наукових шкіл і сертифікованими практиками-консультантами.