Popup телефоны – mobile

(044) 453-20-89455-56-90455-57-12 (внутр. 265) – підвищення кваліфікації,
(044) 455-69-79 (внутр. 234) – магістерська підготовка

MiniMBA(English)

З кожним роком в Україні зростає інтерес до програм міні-МВА.

Наш курс міні-MBA розроблений спеціально для інтенсивної підготовки менеджерів вищої і середньої ланки по основних бізнес-дисциплінах, серед яких: стратегічний, проектний і ризик-менеджмент, фінанси, маркетинг, бізнес-планування, управління якістю, продажами і особистою ефективністю.

Ні для кого не секрет, що отримання диплому МВА (Master of Business Administration) в реаліях сучасної України для більшості бажаючих все ще залишається тільки мрією. По-перше, через високу вартість – до 20 тис. доларів і вище, залежно від рівня і популярності тієї чи іншої бізнес-школи, а по-друге, тривалості – від 2 років – навчання. Умови вступу також гранично жорсткі – потрібно пройти складне тестування і мати досить високий рівень володіння англійською для написання есе. Інтерес же до короткострокових програм пояснюється їх доступністю – умови вступу спрощені, наявність реального управлінського досвіду під час вступу не вимагається. У той же час для МВА досвід роботи на керівній посаді повинен становити не менше 3 років.

Потреба в якісному управлінні всіма блоками бізнесу з кожним днем стає все більш гострою і все більше його представників усвідомлюють необхідність підвищення свого професіоналізму.

У чому ж переваги подібної програми?
Всього за 3 місяці Ви отримаєте не тільки сертифікат або свідоцтво про підвищення кваліфікації, але в першу чергу – впевненість у власних силах як керівника. Курс допоможе підвищити компетентність практично у всьому, що стосується управління різними аспектами Вашого бізнесу, і тим самим – стати більш мобільним у прийнятті рішень. Така програма дуже зручна і практична при щільному робочому графіку. Для навчання ми залучаємо викладачів-практиків, з великим досвідом роботи в своєму напрямку, які мають міжнародний сертифікат бізнес-тренера.

У нашій програмі навчальних годин майже в 5 разів менше, ніж в традиційній MBA – тривалість курсу навчання становить 104 години і, в зв’язку з цим, закордонне стажування НЕ передбачається. Крім очевидної економії часу, короткострокова програма має і значні фінансові переваги – також, в середньому, в 5 разів її вартість нижча, ніж програми традиційної МВА у вітчизняних бізнес-школах.

В будь-якому випадку, після проходження курсів за нашою програмою міні-МВА розвиток успішної кар’єри менеджера проекту або керівника Вам більш ніж забезпечено. Отримані знання можуть стати необхідним фундаментом для продовження навчання в МВА як в Україні, так і за кордоном, тим більше що наш курс навчання проводиться англійською мовою.

Плюси нашого курсу міні-МВА
мінімальний термін навчання – 3 місяці;
невисока ціна – в порівнянні з класичними школами МВА;
інтенсивність і практична спрямованість навчання;
систематизація знань з управління різними бізнес-блоками;
адаптація програми до бізнес-реалій сучасної України.
Більшу частину часу навчання Вам доведеться працювати, виконуючи практичні завдання та аналізуючи реальні ситуації в бізнесі. А це означає, що без таких якостей, як високий рівень мотивації, самодисципліна, відповідальність, навички пошуку інформації, аналітичні здібності, просто не обійтися. Таким чином, наш курс міні-MBA не тільки забезпечить Вас комплексом знань, а й допоможе психологічно стати успішним керівником.

Ціна за 1 модуль: 2 800 грн
Умови навчання для корпоративних клієнтів обговорюються додатково.
Заняття по суботах: 10:00 – 18:00

Чекаємо Вас на курсі «Міні-МВА англійською» в гостинних аудиторіях Університету економіки та права КРОК!

Наші бізнес-тренери

Олена Данченко


Доктор технічних наук, доцент, сертифікований проектний менеджер: міжнародний сертифікат IPMA, диплом SIC-MBA. Стаж навчальної роботи – 20 років. Участь у проектах, консалтинг та тренінги у сфері проектного, процесного менеджменту, реінжинірингу бізнес-процесів, управління ризиками.

Автор понад 150 наукових та методичних видань, серед яких монографії та навчальні посібники. Завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами.

Ірина Петрова


Доктор економічних наук, професор. Консалтинг та тренінги у сфері стратегічного менеджменту, управління змінами, управління персоналом у провідних українських компаніях.

Автор понад 150 наукових та методичних видань, серед яких монографії, навчальні посібники, методичні розробки. Завідувач кафедри маркетингу та поведінкової економіки.

Олена Бєлова


Кандидат економічних наук, заступник завідувача кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами.

Науковий доробок: понад 100 наукових та науково-методичних видань

Сфера наукових інтересів: мотиваційний механізм стратегічного управління

Ніна Іларіонова


Кандидат економічних наук, доцент, МВА. Стаж педагогічної роботи 19 років. Консалтингова діяльність у сфері маркетингу. Дослідження діяльності суб’єктів міжнародного бізнесу на мікро-рівні, вплив інформаційних технологій на маркетингову діяльність компаній.

Автор понад 40 наукових та методичних видань, серед яких 2 навчальні посібники англійською мовою.

Оголошується набір на навчальні програми та курси

Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 17:00 – 21:20 (пт); 10.00 - 18.30 (сб)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 10:00 – 15:30 (сб)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 10:30 – 15:00 (сб або нд)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 – 21:30 (пн, чт)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 – 21:30 (пн, ср)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 – 21:30 (пн., ср.)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 - 21:30 (пн, чт)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 19:00 – 21:30 (пн, чт)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкритаГрафік навчання: 10:00 – 15:30 (сб)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкритаГрафік навчання: 10:00 – 15:30 (нд)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкритаГрафік навчання: 10:00 – 15:30 (нд)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкритаГрафік навчання: 10:00 – 15:30 (сб)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 16:00 – 18:50 (вт, чт)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 09:00 — 15:30 (сб, нд)
Йде набір
Орієнтовна дата запуску: відкрита.Графік навчання: 9.00 - 15.30 (сб, нд)