Про майстер-клас

Слухачі матимуть можливість сформувати системний погляд на інформаційний менеджмент, його структуру і види, а також засвоять основні підходи до інформаційного ресурсу, як базового компоненту організації. Протягом майстер-класу розглядатимуться види інформаційних систем в організаціях та визначатиметься роль інформаційних технологій.

 Розгляд організації обробки інформації на підприємстві та підпорядкованість у сфері обробки інформації дозволить ефективно здійснювати управління змінами в інформаційній системі підприємства. 

Про спікера

Вадим Бадашин
Лауреат премії Ради Міністрів СРСР, ступінь МВА, Голова Клубу «Банківських інформаційних технологій» (Клуб «БІТ», радник фірми PENTEGY (Польща).

Працює радником польської фірми «PENTEGY», що займається розробкою програмного забезпечення для банків та фінансових установ.

Має досвід роботи на керівних посадах в банках з 1990 по 2008 рік: заступник Голови Правління АТ «Індекс-БАНК», керівник «Операційного блоку» (СОО), банк «НАДРА», банк «ВІДРОДЖЕННЯ».

Голова Клубу банківських інформаційних технологій Клуб «БІТ».
Основні напрямки діяльності: інформаційні системи, автоматизовані банківські системи (АБС) та інформаційні технології. Аналіз інформаційних потоків, бізнес процесів, оптимізація управління, реструктуризація організації. Аналіз діяльності банку і прогнозування. Аналіз та розробка технології виконання операцій, операційні та технологічні карти. Опис банківських продуктів. Електронні платіжні системи банку, внутрішні платіжні системи, розрахункові палати. Платіжні системи на базі пластикових карт (магнітна смуга, смарт-карти). Дослідження, розробка і впровадження нових банківських технологій і послуг.