Про майстер-клас

Майстер-клас присвячений питанням розробки стратегії розвитку сучасних компаній із застосуванням проектного менеджменту.
Що таке стратегія бізнесу, чи повинен топ-менеджер компанії володіти стратегічним мисленням, як розробити стратегію створення нового бізнесу чи стратегію розвитку існуючого — на ці питання Ви отримаєте відповідь на даному майстер-класі. І саме головне, як реалізувати заплановану стратегію через виконання окремих проектів та програм, використовуючи сучасні міжнародні стандарти проектного менеджменту. Майстер-клас буде корисний як топ-менеджерам, так і проектним менеджерам (керівникам проектів), оскільки на практиці не завжди їх діяльність в компанії корелюється - проекти, що виконуються в компанії, не допомагають досягати цілей бізнесу, або, навпаки, стратегія розвитку існує, але незрозуміло, яким чином її виконувати. Майстер-клас продемонструє в процесі ділової гри, яким чином логічно пов'язати ці два підходи і два рівні менеджменту в компанії.

Про спікера

Данченко Олена
Кандидат технічних наук, доцент, професор кафедри бізнес адміністрування та управління проектами Університету «КРОК». На програмі МБА та в Бізнес Школі викладає наступні бізнес-дисципліни та тренінги: «Ризик-менеджмент», «Інформаційні системи і технології в бізнесі», «Реінжинірінг бізнес-процесів». Професійний сертифікований менеджер проектів (IPMA). Автор понад 100 публікацій з проблем управління ризиками у проектах та в бізнесі. Проводить відкриті та корпоративні тренінги з різних аспектів управління проектами, управління ризиками, моделювання бізнес-процесів. Наукові інтереси - інформаційні технології управління проектами, методологія управління ризиками у проектах, реінжинірінг бізнес-процесів.

Про іншу професійну діяльність Олени Данченко в рамках співпраці з Бізнес школою та Науково-навчальним інститутом магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК» можна дізнатись тут