Церемонія вручення дипломів магістрам спеціальностей "Адміністративний менеджмент" і "Управління навчальним закладом" та сертифікатів випускникам програми Міні-МБА

Церемонія вручення дипломів магістрам

Напередодні Нового року відбулася церемонія вручення дипломів магістрам спеціальностей "Адміністративний менеджмент" і "Управління навчальним закладом" та сертифікатів випускникам програми Міні-МБА Навчально-наукового Інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти.

Випускників вітали перший проректор О.І. Шаров, декан Бізнес-школи В.В. Морозов, заступник директора Інституту Кузьменко О.Ю. та співробітники випускаючих кафедр та дирекції.

За традицією, кращому випускнику - Подгорному Віталію Едуардовичу - було вручено годинник з символікою КРОКу, а Віталій подарував присутнім чудовий творчий номер.

Переглянути фото