Світлана Максимівна Піддубна нагороджена Почесною грамотою Національного банку України з нагрудним знаком, а також цінним подарунком – пам’ятною срібною монетою «Гутник».

Постановою Правління Національного банку України за вагомий особистий внесок в якісну підготовку висококваліфікованих фахівців із дилінгових операцій на валютних ринках, високий професіоналізм Світлана Максимівна Піддубна, директор Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК», нагороджена Почесною грамотою Національного банку України з нагрудним знаком, а також цінним подарунком – пам’ятною срібною монетою «Гутник».

Ректорат, колектив та студенти щиро вітають Світлану Максимівну зі знаковою нагородою та зичать нових звершень!