Церемонія вручення дипломів випускникам магістратури специфічних категорій ННІ магістерської підготовки та післядипломної освіти спеціальності "Якість, стандартизація та сертифікація".

25 січня 2013 року, саме на День студента, відбулася церемонія вручення дипломів випускникам магістратури специфічних категорій ННІ магістерської підготовки та післядипломної освіти спеціальності "Якість, стандартизація та сертифікація".

В церемонії взяли участь перший проректор Університету "КРОК" кандидат фізико-математичних наук О.І. Шаров, директор Інституту, кандидат філософських наук С.М. Піддубна, керівник програми - доктор технічних наук, професор, головний консультант Адміністрації Президента України Л.М. Віткін та працівники Дирекції Інституту.

Крім диплому випускники отримали важливий для їх професії документ - Сертифікат компетентності аудитора.
На церемонії вперше було вручено нагрудний знак випускника ЯСС, а кращій випускниці програми - старості групи Солоніній Ользі Анатоліївні - за КРОКівською традицією було вручено годинник з символікою Університету "КРОК".

Переглянути фото