Відбулося підписання Меморандуму між Інститутом магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК» та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»


18 березня 2013 року в Університеті «КРОК» відбулося підписання Меморандуму між Інститутом магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК» та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» щодо співробітництва в підготовці магістрів з корпоративної соціальної відповідальності. Від Інституту Меморандум підписала Піддубна Світлана Максимівна, директор Інституту. Від Центру «Розвиток КСВ» - Саприкіна Марина, директор Центру.

Мета Договору – сприяти розвитку і удосконаленню освітніх програм та підвищенню кваліфікації і професіоналізму викладачів і спеціалістів бізнес- і менеджмент-освіти, розширенню і покращенню співпраці вищих навчальних закладів України з провідними бізнесовими структурами, інформованості суспільства про роль та пропозиції сфери менеджмент- та бізнес-освіти в Україні.

Предметом цього Договору є співробітництво сторін з питань підготовки магістрів за спеціальністю 8.18010018 «Адміністративний менеджмент» зі спеціалізацією «Корпоративна соціальна відповідальність».

Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти та Центр «Розвиток КСВ» будуть проводити спільну діяльність за такими напрямами: 

  • Навчально-роз`яснювальна робота з питань корпоративної соціальної відповідальності.
  • Поширення професійних знань з питань корпоративної соціальної відповідальності.
  • Вдосконалення організації, методичного та кадрового забезпечення підготовки фахівців-менеджерів з корпоративної соціальної відповідальності.
  • Забезпечення на належному рівні кваліфікаційної атестації фахівців-менеджерів з корпоративної соціальної відповідальності.
  • Організація та проведення науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, виставок, круглих столів, бізнес-зустрічей.
  • Спільна участь у розробці концептуальних документів з корпоративної соціальної відповідальності.
  • Спільна розробка та реалізація програм і проектів в інтересах втілення стратегій Сторін.
  • Інформування суспільства, освітньої та бізнес-спільноти про заходи, програми і діяльність кожної зі Сторін. 

Інші посилання:

Джерело:  www.csr-review.net/index/ukraine-poyavyatsya-magistry.html  

 

<- Назад до: Новини Інституту