Що таке МВА?


Master of Business Administration (Магістр ділового адміністрування) є післявузівською програмою профеccійної вищої освіти. Хоча МВА - це не друга вища, а скоріше додаткова освіта, щоб її отримати, вам знадобиться не лише диплом про вищу освіту, але й досвід роботи в економічній або бізнес-сфері, а також знання англійської мови як мінімум на середньому рівні.

Навіщо ж такому досвідченому спеціалісту витрачати свої час і гроші на отримання додаткової освіти?

Перш за все, курс МВА спрямований на розвиток управлінських здібностей. По-друге, він вчить командній роботі і налаштовує розумовий процес на творчість. По-третє, ви одержуєте велику кількість теоретичних і практичних знань, що ведуть до розширення кар'єрних можливостей та підвищенню заробітної плати.

Перспектива хороша, але врахуйте, така освіта не буває безкоштовною або дешевою. Також як і короткостроковою - тривалість навчання коливається від двох до п'яти років. Зате в ваших силах вибрати якісну бізнес-школу з хорошою МВА-програмою, і ці витрати незабаром окупляться.

В Україні вже діє близько 15 бізнес-шкіл, більшість з них створені при університетах. Вибираючи бізнес-школу, не забудьте звернути увагу на викладацький склад і цінність програми, але головне - це наявність акредитації. Гарантією успішної кар'єри випускників програм МВА найчастіше є не формальний диплом, а репутація відповідного навчального закладу в очах бізнесу.

<- Назад до: Новини Інституту