Церемонія вручення дипломів студентам Інституту

16 листопада 2012 року в Інституті магістерської підготовки та післядипломної освіти відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам - випускникам спеціальності «Бізнес-адміністрування», «Управління проектами» та «Адміністративний менеджмент» та спеціалістам - випускникам програми перепідготовки «Менеджмент ЗЕД» та «Логістика».

Випускників вітали улюблені викладачі і співробітники дирекції – Шаров О.І., Піддубна С.М., Морозов В.В., Данченко О.Б., Терехов В.І., Алькема В.Г., Кузьменко О.Ю . та Ковальчук А.Ю.

Годинниками з символікою Університету нагороджено кращих випускників:

- Гонголь Олену Сергіївну - спеціальність « Адміністративний менеджмент».

- Остахова Володимира Вікторовича - спеціальність « Управління проектами».

- Олійника Олександра Леонтійовича - спеціальність «Бізнес-адміністрування».

- Фесенко Анну Володимирівну - спеціальність «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності».

- Сохана Володимира Мироновича - спеціальність «Логістика».

Крім того, за сприяння Бізнес-школи, випускникам магістрам була надана можливість скласти кваліфікаційний іспит у Міжнародній асоціації управління проектами (IPMA), крім магістерських дипломів державного зразка, отримали ще й сертифікати IPMA про надання їм статусу "Сертифікованого професійного менеджера проектів та програм - рівня "С".

Цей випуск напевне запам'ятається яскравою фотосесію та   теплою атмосферою в залі. Слова вдячності і викладачам, і батькам, і одногрупникам прозвучали від наших випускників.

Дирекція Інституту вітає наших випускників та бажає впевненості у правильності обраного шляху!