Нашому КРОКу - 20! Вітаємо!

5 травня 2012 року вся КРОКівська родина святкувала 20-річчя Університету "КРОК"!

Вже десять років у структурі Університету працює Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти, який перетворився з департаменту в потужній підрозділ Університету "КРОК"

В актовій залі відбулося урочисте зібрання всього трудового колективу Університету. За сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та значний особистий внесок у розвиток Університету було нагороджено:

Піддубну Світлану Максимівну, директора Навчально-наукового Інституту - Почесним знаком "Петро Могила"

Кузьменко Ольгу Юріївну, заступника директора Інституту - Почесним знаком "Відмінник народної освіти"

Морозова Віктора Володимировича, декана "Бізнес-школи" - відзнакою Університету "КРОК"

Кузьмінську Юлію Миколаївну, директора департаменту підвищення кваліфікації та Райчеву Ольгу Миколаївну, асистента кафедри бізнес адміністрування та управління проектами - Почесною грамотою Головного управління освіти і науки, за підготовку висококваліфікованих спеціалістів для підприємств і організацій м.Києва

Овчарик Антоніну Володимирівну менеджера із зв'язків з громадськістю- Подякою Шевченківської райдержадміністрації в м.Києві

Сааль Інгу Георгіївну керівника проекту з Київським міським центром зайнятості - Почесною грамотою Університету "КРОК"

На святковому зібранні КРОКівської родини, за перемогу в II етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності "Управління проектами" та зайняті I та II місце були нагороджені грамотами та пам'ятними подарунками наші студенти магістратури специфічних категорій Щагіна Жанна та Тихоплав Володимир.

Цього дня на зібранні трудового колективу отримали нагороди ще близько 70 осіб. Співробітникам Університету були вручені відзнаки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Почесні грамоти Головного управління освіти і науки КМДА, Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації та Університету "КРОК".