Безкоштовна освіта за кордоном


На сьогоднішній день освіта за кордоном набуває все більшої популярності. Завдяки роботі багатьох міжнародних проектів вона стає більш доступною простому студенту. Основними вимогами для навчання за кордоном являються знання іноземної мови відповідного рівня та забезпечення проживання студента в іншій країні.  Для осіб з високими досягненнями у навчанні  багато вузів та фондів надаються стипендії та гранти для продовження навчання за межами нашої країни. Бажаючим вчитися на магістратурі рекомендується звернути увагу до європейських вузів, серед яких Польща, Німеччина, Словаччина та вузів США.  Саме в цих країнах працює найбільше програм по навчанню іноземних студентів. Мрії отримати бажану освіту безкоштовно  стають реальнішими,  велика кількість університетів залучається до партнерства із зарубіжними ВНЗ по підготовці молодих спеціалістів за кордоном.

Магістратура та MBA -  найпопулярніші програми отримання вищої освіти у зарубіжних вузах.  Такій освіті віддають перевагу роботодавці при прийомі на роботу на керівні посади та провідних фахівців. В залежності від вже отриманої освіти та досвіду роботи поступаючого, програма навчання може відрізнятися, а саме:

  • Навчання для тих, хто має досвід роботи;
  • Навчання для студентів, котрі лише отримали диплом бакалавра.

Отримання вищої освіти за кордоном – річ серйозна і вимагає проходження спеціалізованої підготовки по програмі PRE-MASTERS або PRE-MBA.  Програма підготовки PRE-MASTERS включає мовну підготовку та обов'язковий курс знань, що потребуються на першому курсі навчання магістратури європейського університету.  Підготовка проводиться,у більшості випадків, на іноземній  мові та буде особливо корисною тим, кому раніше не доводилося перебувати у іномовному середовищі та здобувати освіту за високими європейськими вимогами. 

Отримання освіти за кордоном передбачає володіння іноземною мовою високого рівня, оскільки процес навчання буде проходити саме на цій мові. Підтвердження знання відбувається проходженням тестування TOEFL‎, IELTS, GRE чи GMAT до вимоги університету. Сертифікат про успішне проходження тесту додається до основного пакету документів для вступу до вропейського вузу. Вимоги щодо оформлення та набору документів для навчання у европейських вузах можуть відрізнятися.  Підготовку та збір документів варто ретельно проводити заздалегідь, тому в даній справі краще отримати допомогу кваліфікованих спеціалістів.  

Вирішили навчатися в університеті Європи?  Не знаєте як обрати вуз для отримання освіти за кордоном? Тоді Центр міжнародної домагістерської підготовки зможе домопогти з вибором  університету, навчальної програми та повноцінної підготовки для успішного вступу. 

 

<- Назад до: Новини Інституту