Виставка «Освіта за кордоном»

Виставка міжнародної освіти на тему “Освіта за кордоном” від компанії STUDY.UA була проведена 8 та 9 лютого 2014 року у приміщенні готелю Fairmong Grand Hotel, що розташовується на вулиці Набережно-Хрещатицькій, 1. У виставці прийняли участь представники мовних шкіл та відомих університетів Англії, Германії, Франції, Італії, Австралії, Канади та США, усього 55 представників шкіл та університетів. Виставкова зала розташувалася подвійним колом, що забезпечило зручний рух великої кількості відвідувачів.

Зареєструватися на виставку освіти за кордоном та поцікавитися актуальними пропозиціями навчання европейських, англійських та інших університетів мав кожен бажаючий. Реєстрація для участі безкоштовна та передбачала персональне запрошення кожному гостю.

Представників навчальних закладів розподілили на групи за напрямком навчання, серед яких можна виділити вищу освіту та підготовку до вступу до ВНЗ, мовні курси та навчання в закладах середньої освіти. За чисельністю виділилася група вищої освіти за кордоном та мовні курси. Особливою популярністю в абітурієнтів користувалися університети Канади та США. Стенди цих університетів збирали черги бажаючих поспілкуватися з офіційними представниками до самого завершення мироприємства.

Всім учасникам освітньої виставки роздавалися інформаційні журнали з описами мовних шкіл та університетів бажаної країни. Буклети та візитки офіційних представників отримав кожен охочий. Матеріали про освіту за кордоном вмістили інформацію про навчальні програми, вартість навчання, умови та етапи підготовки для вступу до університету. Серед неменш корисної інформації стали умови проживання - розміщення студентів в сімях, резиденціях та хостелах закладів. Офіційні представники з радістю ділилися інформацією про особливості та вартість проживання в великих містах, транспорту, відпочинку. Відвідувачам, що не володіють англійською мовою була можливість поспілкуватися з асистентом-перекладачем офіційного представника російською чи українською мовами.

Напротязі виставки проводилися тематичні семінари присвячені закладам різних країн. Семінари розкривали деталі та актуальні теми вступу до закордонних вузів. Семінари проводили представники міжнародних шкіл та університетів, а також локальні представники від компанії STUDY.UA.