Підготовка та складання тесту IELTS

Тест IELTS (International English Language Testing System) — один із видів міжнародного тесту з англійської мови. Результат здачі тесту підтверджує володіння англійською мовою для навчання, професійної діяльності та спілкування у повсякденному житті на високому рівні. IELTS — це єдиний іспит, результати якого визнаються в усьому світі. Тестування з  IELTS стане необхідним для тих, хто вирішив мігрувати, навчатися, проходити стажування чи працювати в Канаді, Австралії, Великобританії та інших англомовних країнах.

Результати тесту  IELTS приймаються у 135 країнах світу, а більше 1,7 мільйона осіб вже успішно склали іспит. Якщо ви плануєте отримати освіту за кордоном, то проходження тесту IELTS стане обов'язковою умовою при підготовці пакету документів.

За структурою тест IELTS складається з окремих розділів перевірки знань та навиків з аудіювання, читання, письмо та розмовна мова. У розділах читання та письма є два модулі, що відрізняються за своєю структурою, - це академічний (Academic)  та загальний (General) модулі. Академічний модуль призначений тестувати кандидатів до вступу у вищі навчальні заклади. Однією із задач тесту являється визначення чи може кандидат засвоювати навчальній матеріал на англійській мові. Час, відведений для складання тесту складає 2 години та 45 хвилин. Термін дії сертифікату з екзамену становить два роки.

Результати проходження тесту IELTS виражаються по шкалі від 1 до 9, де 1 — кандидат не володіє англійською мовою, а 9 — володіння мовою на експертному рівні. Сертифікат має формат А4 та містить особисті дані власника разом з фото.

Підготовку до здачі екзамену IELTS необхідно розпочати зі знайомства структури тесту та загальної інформації для кандидатів. Ознайомитися та скачати таку інформацію ви можете за цим посиланням на нашому сайті. Після знайомства з загальними характеристиками тесту  IELTS необхідно дізнатися мінімальний прохідний бал для вступу до університету.  Наступним кроком буде оцінка існуючих знань та навичок з ангійської мови. Щоб пройти пробне тестування та отримати детальну інформацію, ви можете перейти на сайт Cambridge English по підготовці до здачі екзамену.  Маючи результати тестування, необхідно пройти необхідну підготовку до екзамену згідно того об'єму матеріалу, що потрібен для успішного проходження тестування  IELTS. Як тільки ви будете готові, можна сміливо подавати заявку на здачу екзамену. Екзамен академічного модуля приймаються 4 рази на місяць, а загального у два рази рідше.

Центр міжнародної домагістерської підготовки проводить підготовку кандидатів для здачі тесту IELTS. Підготовка до складання екзамену починається з вибору вузу та попередньої оцінки вашого рівня мовної підготовки. Для досягнення необхідного рівня знань для вас буде обраний курс підготовки з англійської мови та супровід при реєстрації та складанні іспиту.

Отримайте безкоштовну консультацію на сторінці Центру підготовки або зателефонуйте за номером (044) 455-56-90 (вн. 113). Наш менеджер з радістю відповість на  всі ваші запитання.