КРОК знову серед лідерів!

Академічний рейтинг «Топ-200 Україна»

1 червня Міжнародний, суспільно-політичний тижневик "Дзеркало тижня" опублікував результати щорічного академічного рейтингу "Топ-200 Україна". Це масштабний проект, що поєднує в собі міжнародні та національні підходи до оцінювання діяльності вишів України.

Академічний рейтинг "Топ-200 Україна" формується враховуючи чотири комплексні показники: експертне оцінювання представниками ринку праці діяльності навчального закладу та його академічна репутація, якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання, присутність в глобальному інформаційному просторі (в т.ч. враховуючи рейтинг Webometrics).
Приємно повідомити, що Університет "КРОК" цього року знову потрапив в трійку кращих недержавних ВНЗ країни. Вітаємо та бажаємо нових перемог і звершень!