26 березня в Університеті «КРОК» пройшов щорічний професійний баркемп «BUSINESS MASTER camp»

Основна тема проекту в цьому році – «Криза – час для нових можливостей».

Провідні викладачі магістерських програм специфічних категорій Інституту післядипломної освіти Університету «КРОК», а також бізнес-тренери Бізнес-школи «КРОК» передавали учасникам проекту свої унікальні знання з управлінського, адміністративного, стратегічного, проектного менеджменту, корпоративної соціальної відповідальності.

Учасники проекту отримали максимально актуальну на сьогодні інформацію щодо розвитку бізнесу в умовах мінливого бізнес-середовища та дізналися про нові можливості особистого і професійного зростання під час кризи.

Корисність та успішність проекту підтверджується великою кількістю позитивних відгуків і оцінок в анкетах зворотного зв’язку. Так, якість організації події в середньому була оцінена на 4.67 за п’ятибальною шкалою, корисність та інформативність майстер-класів – на 4.46, а інтерактивність і подача інформації спікерами – на 4.63. Учасники баркемпа побажали частіше проводити подібні заходи.

Організаторами проекту виступили Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК», Бізнес-школа «КРОК» і проектна група «SPG».