Відбувся національний фінал конкурсу "Управління IT-проектами" міжнародної олімпіади "IT-Universe"


6 квітня 2014 року в Університеті економіки та права "КРОК" відбувся Національний фінал конкурсу "Управління ІТ-проектами", який проходив у межах Міжнародної олімпіади "ІТ-UNIVERSE". Партнером цього конкурсу та організатором фіналу виступила Бізнес Школа "КРОК". 

Впровадження сучасних ІТ-рішень сьогодні робить все більший вплив на зміну бізнес-діяльності компанії. Здійснення таких змін вимагає використання кращих інструментів, якими володіє дисципліна «Управління проектами». 

Даний конкурс пропонував учасникам спробувати себе в ролі Керівника ІТ-проекту, вирішуючи завдання розвитку ІТ-архітектури компанії за допомогою інструментарію управління проектами. 

Конкурсні завдання передбачали підготовку з таких навчальних дисциплін: розробка концепції та техніко-економічного обґрунтування проекту, управління інтеграцією, часом, вартістю, якістю, персоналом і ризиками в проектах; стратегічний менеджмент, основи фінансового менеджменту проектів, інформаційні технології управління проектами, управління програмами та портфелями проектів. 

Організатори та партнери

Організатор

Співорганізатори

 

Бизнес-школа

 

 

Результати конкурсу

Весь конкурс складався з двох етапів. Перший - проходив заочно у вигляді тесту із 100 питань, вивішених на сайті організатора Міжнародної олімпіади. Всього на конкурс зареєструвалося 120 бажаючих. Таким чином, відповісти на тестові питання учасники могли у себе вдома. За результатами тестування було відібрано 30 учасників. Вони і були запрошені до м. Києва на виконання другого етапу конкурсу. 

Другий етап конкурсу "Управління ІТ-проектами" розпочався 16.04.14 о 10:00 год. із привітального слова організаторів. Потім, 26-и учасникам, які приїхали на конкурс було запропоновано протягом 3-х годин виконати варіант ситуаційного та творчого завдання. 

Після обіду, учасники конкурсу взяли участь у командній грі.

Фотогалерея конкурсу

<- Назад до: Новини Інституту